نشست خبری فرماندار پاکدشت برگزار شد

فرماندار پاکدشت تاکید کرد :ادارات خدمات رسان موظفند تا خدمات مورد نیاز مردم را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به مراجعین عرضه کنند تا هیچ نارضایتی در جامعه ایجاد نشود.

  • کد خبر: 329546
  • تاریخ خبر: شنبه 24 ارديبهشت 1401 - 09:04

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت محسن اردستانی صبح روز جمعه در برنامه نشست خبری با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار در پاکدشت گفت: از ابتدای هفته گذشته، طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف با حضور بازرسان ادارات جهاد کشاورزی، صمت، اصناف، تعزیرات حکومتی، بسیج اصناف و سایر دستگاه‌های نظارتی در مناطق مختلف پاکدشت آغاز شد و طی آن یکهزار و 32 واحد صنفی مورد ارزیابی قرار گرفت و از این تعداد، برای 30 واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل شد.

فرماندار پاکدشت اضافه کرد: هم اکنون شهرستان پاکدشت به بلوک‌های کوچک‌تر تقسیم بندی و هر بلوک به یک گروه واگذار شده تا نظارت‌ها به صورت مستمر و در دو نوبت صبح و عصر انجام شده و با متخلفینی که در تهیه و توزیع اقلام اساسی اخلال ایجاد کنند، برخورد قانونی شود.

این مسئول ادامه داد: ادارات خدمات رسان موظفند تا خدمات مورد نیاز مردم را در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت به مراجعین عرضه کنند تا هیچ نارضایتی در جامعه ایجاد نشود.

اردستانی با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر واحدهای نانوایی گفت: طرح نظارت بر واحدهای نانوایی پاکدشت پیش از آغاز ماه مبارک رمضان توسط اعضای کارگروه آرد و نان آغاز شده و تا کنون علاوه بر صدور برگه جریمه برای 120 واحد نانوایی، 18 واحد نیز به دلیل تکرار تخلفات پلمب شده و از ادامه فعالیت آن‌ها جلوگیری شد.

وی یادآور شد: بر اساس تصمیم شورای آرد و نان پاکدشت، سهمیه 40 واحد نانوایی کسر شده و به منظور جلوگیری از کمبود نان، این سهمیه به نانوایی‌های همان محله اختصاص یافت.