آئین تکریم و معارفه بخشدار شریف‌آباn

آئین تکریم و معارفه بخشدار شریف‌آباد در شهرستان پاکدشت با حضور فرماندار برگزار شد.

  • کد خبر: 329433
  • تاریخ خبر: پنج‌شنبه 22 ارديبهشت 1401 - 11:00

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت فرماندار پاکدشت در این مراسم که در محل بخشداری شریف‌آباد برگزار شد اظهار داشت:مسئولیت امانتی الهی است که به واسطه مردم به افراد داده می‌شود و باید از آن فقط در جهت رفع موانع پیشرفت و توسعه جامعه و باز کردن گره از مشکلات مردم استفاده کرد.

وی افزود: پذیرش مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون مسابقه دو امدادی است که هر یک از افراد، بخشی از کار را پیش برده و به دیگری می‌سپارند تا در نهایت این نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد که در ارائه خدمت به مردم و اداره امور جامعه، سربلند و پیروز باشد.

اردستانی تصریح کرد: فرصت خدمت بسیار کوتاه و گذرا است، شأن مسئولان فقط خدمت کردن به مردم آن هم به صورت جهادی و شبانه روزی است چرا که انجام امور بر اساس زمان اداری و شرح وظایف نمی‌تواند موجب ایجاد تحول در جامعه شود.

ظهر روز چهارشنبه مراسم تکریم و معارفه بخشدار شریف آباد  با حضور محسن اردستانی فرماندار پاکدشت ،شیرازی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری، ارجستانی معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرمانداری،  حجت‌الاسلام خداپرست امام جمعه شریف آباد، پارسا شهردار ،هداوند رئیس واعضای شورای اسلامی شهر شریف آباد و دیگر مسئولان در محل بخشداری برگزار و ضمن تقدیر از زحمات مهدی علیدادی ، علی اصغر مونسان به عنوان سرپرست بخشداری شریف آباد از توابع شهرستان پاکدشت معرفی شد.