جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پاکدشت

فرماندار پاکدشت با اشاره به تحقق 190 درصدی اشتغالزایی در سال جاری اظهار داشت: با ایجاد این میزان اشتغال از مجموع سه هزار و 437 مورد تعهد شهرستان، بر اساس سامانه رصد، پاکدشت رتبه اول اشتغال بین شهرستان‌های استان تهران را به خود اختصاص داده است.

  • کد خبر: 322496
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 22 دی 1400 - 16:40

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان پاکدشت به منظور پیگیری و بررسی مشکلات و موانع تولید در واحدهای تولیدی گلخانه هداوند میرزایی ، دامداری قنبری ،گاوداری اشتر زاده ،شرکت گاماک سر ،پارسا نوین ماه مکان و حدید مبتکران به ریاست فرماندار برگزار شد.

طبق روال چهارشنبه هر هفته جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان و برنامه بازدید میدانی به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت و با حضور علیدادی بخشدار شریف آباد، فضلعلی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت ، دالوند رئیس اداره جهاد کشاورزی، هاشمی نیت رئیس اداره امور مالیاتی، اعضای کلینیک صنعت و دیگر مسئولان عضو کارگروه به منظور حل مشکلات واحدهای تولیدی در محل گلخانه هداوند میرزایی واقع در روستای حیدر آباد بخش شریف آباد برگزارشد.

مهدی یوسفی جمارانی با اشاره به تحقق 190 درصدی اشتغالزایی در سال جاری اظهار داشت: با ایجاد این میزان اشتغال از مجموع سه هزار و 437 مورد تعهد شهرستان، بر اساس سامانه رصد، پاکدشت رتبه اول اشتغال بین شهرستان‌های استان تهران را به خود اختصاص داده است.

فرماندار پاکدشت اظهارداشت: جلسات ستاد تسهیل به صورت مستمر و هفتگی در محل واحدهای صنعتی و کشاورزی برگزار می شود و  با حرکت در مسیر تحقق سند چشم انداز 1404 در نظر داریم با استفاده از ابتکارها و راهکارهای جدید به عنوان یک عامل موثر در پیشرفت، اقتصاد شهرستان را دست کم تا 40 درصد کل استان ارتقا دهیم.