En
تاریخ : پنجشنبه 22 خرداد 1393
کد 98

دیدار مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با فرماندار پاکدشت

فرماندارپاکدشت توجه به ورزش را توجه به سلامتی جامعه دانست و اظهار کرد: اگر برای توسعه ورزش و آگاهی مردم از نقش آن در جامعه تلاش کنیم آسیب‌های اجتماعی را به حداقل خواهیم رساند.

فرماندارپاکدشت در دیداری که با مدیرکل ورزش و جوانان استان در محل فرمانداری پاکدشت داشت توجه به ورزش را توجه به سلامتی جامعه دانست و اظهار کرد: اگر برای توسعه ورزش و آگاهی مردم از نقش آن در جامعه تلاش کنیم آسیب‌های اجتماعی را به حداقل خواهیم رساند .

فرماندار پاکدشت افزود: ورزش شهرستان پاکدشت پتانسیل بالایی دارد و  ورزشکاران جزو سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند لذا می‌طلبد با دقت و نگاه ویژه‌ای به مقوله ورزش، توجه،‌ برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری لازم در این راستا صورت پذیرد.
وی با اشاره به وجود زمینه های فراوان برای ارتقای سطح ورزش و ظرفیت‍های موجود در رشته های مختلف ورزشی خواستار توجه جدی مسوولان استان و شهرستان به پرورش مطلوب این ظرفیت ها در سطح شهرستان شد. وی اضافه نمود : هم‌اکنون چند طرح و پروژه ورزشی در سطح شهرستان در دست اجراست که تکمیل این طرح‌ها جزء اولویت شهرستان در حوزه ورزش و جوانان است.

در ادامه  این دیدار نژاد فلاح مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندارپاکدشت از عزم جدی این اداره کل برای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی در پاکدشت خبر داد و خواستار حمایت‌های فرمانداری و تعامل بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی شهرستان با اداره ورزش و جوانان شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 خرداد 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 189