En
تاریخ : سه شنبه 5 اسفند 1399
کد 9729

گزارش تصویری رسیدگی به امور مراجعین در فرمانداری پاکدشت

برنامه ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری پاکدشت با اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور روسای ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره) ،بنیادشهيد و امور ایثارگران و بهزیستی در دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح امروز و طبق روال سه شنبه هر هفته ، برنامه ملاقات مردمی مهدی یوسفی جمارانی سرپرست فرمانداری پاکدشت با اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور روسای ادارات کمیته امداد امام خمینی (ره)و بنیادشهيد و امور ایثارگران و بهزیستی در دفتر فرماندار برگزار شد.

بر پایه این گزارش ،سرپرست فرمانداری پاکدشت در این دیدار صمیمی ضمن گفتگو و رسیدگی به درخواست ها، پیشنهادها و شکایت های شهروندان، دستورات لازم را در چارچوب قوانین و مقررات برای رفع مشکلات آنها به مدیران و مسئولین مربوطه صادر کرد.

یوسفی جمارانی  در حاشیه این برنامه گفت : در راستای پاسخگویی به مشکلات ،تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی و رسیدگی ویژه به مطالبات شهروندان و جلوگیری از تجمع وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا، درخواست کتبی مردم شریف شهرستان در طول ایام هفته توسط واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی فرمانداری مورد بررسی و کارشناسی دقیق قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص صورت می گیرد.

وی  افزود : پس از کارشناسی و احصاء موارد مطرح شده و درخواستهای شهروندان ، نشست نهایی رسیدگی به مشکلات در روزهای سه شنبه با حضور اربابان رجوع ، کارشناسان و روسای ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار می گردد.
 
 
 

  
  
  
  
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 اسفند 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 5