En
تاریخ : چهارشنبه 17 دي 1399
کد 9046

گزارش تصویری برنامه ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری پاکدشت

برنامه ملاقات مردمی سرپرست فرمانداری پاکدشت با اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور روسای ادارات بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره)و بنیادشهيد و امور ایثارگران در دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت طبق روال سه شنبه هر هفته ، برنامه ملاقات مردمی مهدی یوسفی جمارانی سرپرست فرمانداری پاکدشت با اقشار مختلف مردم شهرستان با حضور روسای ادارات بهزیستی،  کمیته امداد امام خمینی (ره)و بنیادشهيد و امور ایثارگران در دفتر فرماندار برگزار شد.

بر پایه این گزارش سرپرست فرمانداری شهرستان پاکدشت در حاشیه این برنامه گفت : در راستای پاسخگویی به مشکلات ،تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی و رسیدگی ویژه به مطالبات شهروندان و جلوگیری از تجمع وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا، درخواست کتبی مردم شریف شهرستان در طول ایام هفته توسط واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی فرمانداری مورد بررسی و کارشناسی دقیق قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص صورت می گیرد.

یوسفی جمارانی افزود : پس از کارشناسی و احصاء موارد مطرح شده و درخواستهای شهروندان ، نشست نهایی رسیدگی به مشکلات در روزهای سه شنبه با حضور اربابان رجوع ، کارشناسان و روسای ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری برگزار می گردد.
    
   

    
  
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 دي 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 7