En
تاریخ : پنجشنبه 6 آذر 1399
کد 8470

اخبار اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت

اهدای ماسک و مواد ضد عفونی از سوی مجمع خیرین تجهیزات پزشکی کشور به بهزیستی
اهدای ماسک و مواد ضد عفونی از سوی مجمع خیرین تجهیزات پزشکی کشور به بهزیستی

مدیر عامل مجمع خیرین صنف تجهیزات پزشکی کشور در پی شیوع کرونا در اقدامی خیرخواهانه ، شش هزار عدد ماسک و بیش از ششصد لیتر مواد ضدعفونی کننده به مراکز نگهداری ایتام و معلولان تحت سرپرستی بهزیستی شهرستان پاکدشت اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت؛ محمود برزگر رئیس بهزیستی شهرستان پاکدشت، با بیان اینکه همه ظرفیت‌ها و پایگاه‌های اجتماعی این نهاد برای حمایت موثر از نیازمندان تحت حمایت در روزگار شیوع کرونا به کار گرفته شده است، گفت:  سرمایه اعتماد عمومی و گرایش مثبت نیکوکاران، خیران و فعالان عرصه خیر و احسان، بهزیستی را به عنوان نهادی امین و واسطه خیر در جامعه تثبیت کرده است.
برزگر افزود :  شاهد این حقیقت را کمک گسترده مردم، خیران، سازمان‌ها و نهادها به مددجویان بهزیستی  دانست و گفت: در همه پیشامدهای ناگواری که بخشی از جامعه ما را تحت تاثیر منفی قرار داده بهزیستی پاکدشت  همواره یکی از مراکز اصلی جمع‌آوری کمک درشهرستان بوده است و در روزهایی که بلای کرونا دامنگیر کشور شده است نیز این نهاد محل رجوع و اطمینان بسیاری از نهادها، ارگان‌ها و سازمان‌هاست و  برای مثال مجموعه صنف مجمع خیرین تجهیزات پزشکی کشور بیش از شش هزار ماسک و ششصد لیتر مواد ضد عفونی کننده به بهزیستی این شهرستان  اهدا کرده است.
وی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری برای انجام رزمایش همدلی و کمک مومنانه، از همه خیران، سازمان‌ها، نهادها و مجموعه‌های صنعتی برای همراهی با این نهاد در این حرکت بزرگ درخواست کرد و گفت: بهزیستی شهرستان پاکدشت با تمام توان و همه ظرفیت حمایتی و زیر ساخت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری برای یاری رسانی به نیازمندان و مددجویان در میدان خواهد بود.
برزگر گفت :  مصونیت از بلای ویروس منحوس کرونا را مستلزم همکاری و هماهنگی همه اقشار جامعه و هم افزایی توان همه افراد و نهادهای ذی توان دانست و گفت: نیازمندان و مددجویان در این شرایط در معرض آسیب بیشتری قرار دارند.  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 3