En
تاریخ : دوشنبه 3 آذر 1399
کد 8402

توزیع 700 بسته معیشتی در بین اقشار آسیب دیده از کرونا در پاکدشت

سومین مرحله توزیع بسته های معیشتی بین آسیب دیدگان ناشی از شیوع کرونا توسط جمعیت هلال احمر پاکدشت با حضور معاون فرماندار آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت برنامه توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان ناشی از شیوع کرونا توسط جمعیت هلال احمر با حضور علی علیمحمدی معاون‌ برنامه ریزی واداری مالی فرمانداری شهرستان و کاظم زاده رئیس جمعیت هلال احمر پاکدشت در محل جمعیت هلال احمر برگزار شد.
 
رئیس جمعیت هلال احمر پاکدشت در این برنامه ضمن قدردانی از حمایتهای فرماندار شهرستان در راستای حمایت از اقشار آسیب پذیر گفت: هلال احمر در راستای اهداف بشردوستانه خود برای خانواده‌های آسیب دیده از کرونا بسته‌های معیشتی آماده کرده است.
 
علی کاظم زاده افزود: خانواده‌هایی که از این ویروس آسیب دیدند توسط گروه‌های مددکاری شناسایی شده اند و در ۳ مرحله  تا کنون ۱۴۰۰ بسته معیشتی بین این افراد توزیع شده است.

وی گفت: در دو مرحله قبل ۷۰۰ بسته غذایی بین افراد هدف توزیع شد و در مرحله سوم نیز همین میزان بسته برای خانواده‌ها در نظر گرفته شده است.

کاظم زاده به حضور نیرو‌های داوطلب هلال احمر برای مقابله با کرونا در سطح شهرستان نیز اشاره کرد و افزود:چادر‌های هلال احمر در نقاط پرتردد شهرستان برپا بود و توزیع ماسک، تب سنجی و توزیع برشور حاوی نکات مهم بهداشتی در روز‌های کرونایی بین مردم با همکاری جوانان داوطلب در جمعیت هلال احمر انجام شد.

                                  
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 آذر 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 3