En
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1393
کد 79

فرماندارپاکدشت:جانبازان سرمايه‌هاي اين انقلاب هستند

در آستانه میلاد با برکت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز، فرماندراپاکدشت با خانواده های جانبازان این شهرستان دیدار کردند.

در راستاي تجليل از فرهنگ ايثار و شهادت و درآستانه میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) روز جانباز فرماندارپاکدشت با جانبازان هشت دفاع مقدس ديدار وگفتگو نمودند. در این دیدارها فرماندارپاکدشت با بيان اينكه جانبازان و ايثارگران در جامعه اسلامي داراي جايگاهي ستودني و قابل تحسين هستند گفت : جانبازان سرافراز کشور ما نیز در پاسخ به ندای آسمانی امام خمینی (ره) از همه هستی خود گذشتند و جان خود را کف دست گرفتند و با بذل بخشی از سلامتی، وفاداری خود را هم در دوران انقلاب و هم در هشت سال دفاع مقدس به رهبرشان اعلام کردند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: حضور در جمع جانبازان دفاع مقدس و رسیدگی به امور آنها افتخار بزرگی است که باید با عشق انجام شود و خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان مایه افتخار و سربلندی نظام و ملت هستند و سرکشی و رسیدگی به جانبازان وظیفه‌ای همگانی است. وی در پایان این دیدار ها گفت: دیدار شما عزیزان روحیه‌ای وصف ناشدنی به ما می‌دهد و همه مسئولان و تک تک مردم ایران اسلامی به شما افتخار می کنیم چراکه اگر ما امروز استقلال و امنیت داریم، مدیون فدارکاری های بی دریغ شماست.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 خرداد 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 184