En
تاریخ : يکشنبه 10 فروردين 1399
کد 5498

انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یک صندوق رأی در استان تهران برگزار شد

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به برگزاری مطلوب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات دوم اسفند بدون ابطال حتی یک صندوق رأی در استان تهران برگزار شد.
شکراله حسن بیگی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران با اشاره به برگزاری مطلوب انتخابات دوم اسفندماه در استان تهران اظهار داشت: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان تهران با مشارکت خوب و به شکل مطلوب برگزار شد.
 
وی ادامه داد: با تلاش ستاد انتخابات استان تهران و کمیته‌های مختلف این ستاد، برگزاری این دوره از انتخابات جزو انتخاباتی بود که حتی یک شکایت نداشته و هیچ صندوق رای ابطال نشد.
 
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران همچنین عنوان کرد: مشارکت مردم در این انتخابات نشان‌دهنده همراهی مردم با نظام جمهوری اسلامی می‌باشد و نویددهنده برگزاری مطلوب و با مشارکت حداکثری در سال 1400 می باشد.
 
حسن بیگی با اشاره به برگزاری چهار انتخابات در سال 1400 عنوان کرد: چهار انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شورای اسلامی، انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس و میان‌دوره‌ای خبرگان در سال 1400 برگزار می شود از اینرو حساس ترین انتخابات را در پیش داریم.
 
 وی همچنین خاطرنشان کرد: رشد و بلوغ سیاسی مردم برای ما یک نعمت است و بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب و تاکیدات مقام معظم رهبری این نظام به پیش می‌رود و تلاش دشمن از طرق مختلف برای شکست انقلاب اسلامی محکوم به شکست است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 فروردين 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 59