En
تاریخ : سه شنبه 5 فروردين 1399
کد 5422

در پی مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا ؛

فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: اصناف غیرضروری ملزم به بستن واحدهای خود می‌باشند . تیمهای بازرسی ،حسن اجرای بخشنامه وزارت کشور را بررسی و اقدام قانونی انجام خواهند داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت هادی تمهیدی با اعلام این خبر گفت: در پی بخشنامه وزارت کشور مبنی بر تعطیلی واحدهای غیرضروری، جلسه هماهنگی در فرمانداری شهرستان پاکدشت تشکیل و بر ضرورت اجرای این مصوبه تأکید شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت اظهار داشت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با اداره صمت و اتاق اصناف، موضوع تعطیلی واحدهای غیرضروری به جز واحدهایی نظیر فروشندگان خواروبار، سوپرمارکت‌ها، فروشندگان مواد پروتئینی، نانوایی‌ها و داروخانه ها به متصدیان ابلاغ شده و در صورت استنکاف واحدها در اجرای بخشنامه مذکور، اتاق اصناف و اماکن نیروی انتظامی برخورد قانونی را معمول خواهند داشت.

وی افزود :هر چند که در نوروز امسال نسبت به سال گذشته، تا حد چشمگیری از تعداد مسافرت افراد از محور امام رضا(ع) کاسته شده ولی کماکان تردد خودروها از این محور ادامه دارد که تلاش شده تا با برپایی ایستگاه غربالگری کرونا در پلیس‌راه شریف آباد، وضعیت سلامتی مسافران بررسی شود.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 5 فروردين 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 8