En
تاریخ : پنجشنبه 29 اسفند 1398
کد 5416

پایش سلامت مسافران در ورودی پاکدشت ؛

جلسه هماهنگی اجرای طرح پایش سلامت مسافرین عبوری از شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت جلسه هماهنگی اجرای طرح پایش سلامت مسافرین نوروزی به شهرستان پاکدشت به ریاست حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری و با حضور سرهنگ درویشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان ، زینی وند رئیس اداره شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، علیدادی بخشدار شریف آباد ، نماینده جمعیت هلال احمر ، نیروی انتظامی ، پلیس راه ، مدیریت بحران فرمانداری و دیگر مسئولان مرتبط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بر پایه این گزارش در این جلسه مقرر شد چادر جمعیت هلال احمر در مبادی ورودی‌ شهرستان پاکدشت برپا شود و نسبت به غربالگری، تب سنجی و آموزش مسافران اقدام گردد.

گفتنی است  اجرای این طرح با هدف پیشگیری از گسترش ویروس کرونا و با همکاری شهرداری شریف آباد ، نیروی انتظامی و سپاه ، پلیس راهور، شبکه بهداشت، اورژانس و جمعیت هلال احمر و دیگر دستگاهها در شهرستان پاکدشت اجرایی می گردد.

معاون سیاسی فرمانداری در این جلسه با تاکید بر اینکه مقابله با شیوع ویروس کرونا نیازمند عزم و همکاری همگانی است، گفت: با توجه به دقت عمل  عوامل مستقر در چادرهای جمعیت احمر در مبادی ورودی پاکدشت ، انتظار می رود مسافران نیز با حوصله و سعه صدر در اجرای پایش سلامت در این شهرستان همکاری کنند.  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 8