En
تاریخ : يکشنبه 10 اسفند 1393
کد 506

قاسمي فرزاد:رزمايش ها نا اميدي دشمنان را در پي دارد/جمهوري اسلامي ايران به دنبال جنگ افروزي نيست

فرماندار پاکدشت گفت: جمهوری اسلامی همواره در مسیر رشد و تعالی گام برداشته و هیچگاه به دنبال جنگ افروزی نبوده است و در عین حال اجازه کوچکترین تعدی را به دشمنان نخواهیم داد

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری پاکدشت ،  فرماندار پاکدشت در حاشیه رزمایش الی بیت المقدس اظهار داشت: دفاع از کوی و برزن، عملیات امداد و نجات و ایجاد آمادگی دفاع همه جانبه بین نیروهای مسلح و بسیجیان دریادل از برنامه های این رزمایش بود .

علیرضا قاسمی فرزاد افزود: در این رزمایش اهدافی نظیر«ارتقای توان آمادگی های دفاعی، امنیتی، امداد و نجات و مردم یاری، آماده سازی یگان ها و آموزش های فرهنگی و مذهبی در جهت ارتقای سطح معنوی» دنبال شد .

وی با تقدیر از همکاری و مساعدت ادارات و نهادهای شهرستان در امر برگزاری موفق این رزمایش تصریح کرد: خوشبختانه این رزمایش با همیاری دستگاه‌های اداری شهرستان و با حضور پررنگ بسیجیان برگزار شد .

رییس شورای تامین شهرستان پاکدشت عنوان کرد: نقش آفرینی و حماسه سازی های سرنوشت ساز بسیجیان ضامن استمرار انقلاب اسلامی و عامل شکست توطئه ها و سناریوهای نظام سلطه است .

نماینده عالی دولت در پاکدشت تاکید کرد: این رزمایش ها نمایش قدرتی است که باعث دلگرمی و قوت قلب دوستداران انقلاب اسلامی و ناامیدی و هراس دشمنان می شود و آنان اگر امیال و افکار شیطانی در سر می پرورانند؛ با مشاهده دلیرمردی رزمندگان اسلام به عواقب بازی خطرناک مقابله با ایران قدرتمند پی خواهند برد .

فرماندار پاکدشت تصریح کرد: جمهوری اسلامی همواره در مسیر رشد و تعالی گام برداشته و هیچگاه به دنبال جنگ افروزی نبوده است و در عین حال اجازه کوچکترین تعدی را به دشمنان نخواهیم داد
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 اسفند 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 210