En
تاریخ : شنبه 9 اسفند 1393
کد 503

تجلیل از پرستاران بیمارستان زعیم

مهندس قاسمی فرزاد فرماندار پاکدشت که در جلسه تجلیل از پرستاران با حضور ریاست محترم بیمارستان زعیم و شبکه بهداشت پاکدشت و پرستاران بیمارستان زعیم برگزار شد. گفت:پرستاری جزئ مشاغل سخت می باشد، بیمار از نظر روحی نیاز به توجه و مراقبت دارد.


فرماندار محترم شهرستان پاکدشت جناب آقای مهندس قاسمی فرزاد در ابتدا با درود وصلوات بر روح مطهر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) وآرزوی سلامتی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای سخنان  خود را اینگونه آغاز نمود:

پرستاری جزئ مشاغل سخت می باشد ، بیمار از نظر روحی نیاز به توجه و مراقبت دارد.

از پرستاران بیمارستان زعیم و تک تک عزیزان حاضر ،از ریاست محترم بیمارستان زعیم وشبکه بهداشت پاکدشت تشکر ویژه دارم.

یکی از مباحث مهم دولت تدبیر وامیدبحث سلامت افراد جامعه است ،تاکید مقام معظم رهبری بر این است که بیمار به غیر از بیماری نباید نگرانی دیگری داشته باشد توجه دولت محترم را بر این مهم جلب نموده ونظام جامع سلامت را طراحی وسه مرحله آن تا کنون اجراء شده است.

بیمارستان زعیم جوابگوی نیاز فعلی شهرستان نیست،خوشبختانه این موضوع مورد توجه دولت محترم تدبیر وامید قرارگرفته وپیگیری های زیادی از سوی شهرستان انجام گرفت،که تقریبا" ساختمان بیمارستان شهدای پاکدشت تکمیل شده است و بنابه قول جناب آقای وزیر بهداشت بودجه ای جهت تجهیزات در نظر گرفته شده که با افتتاح بیمارستان انشاالله فشار کاری بیمارستان زعیم کاسته خواهد شد.

  • نوشته شده
  • در شنبه 9 اسفند 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 1158