En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 4910

خدمات کم نظیر دولت تدبیر و امید در پاکدشت ؛

دومین روز آیین افتتاح پروژه های شهری با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت دومین روز آیین افتتاح پروژه های شهری با حضور هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت ، حجت الاسلام لزومی امام جمعه پاکدشت ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پاکدشت و جمعی از شهروندان و خانواده معزز شهداء در شهرک قائم (عج) برگزار شد.

بر پایه این گزارش در این برنامه پروژه های ساختمان تجاری قائم با مساحت  ۴۸۰  متر مربع ، مجموعه ورزشی(سالن ورزشهای توپی و دیواره سنگ نوردی) شهر سالم با مساحت  ۴۷۰۰  متر مربع ،ساختمان اداری تجاری با مساحت  ۳۹۸  متر مربع طبقه همکف و۵۱۳ مترمربع طبقه بالا ،در شهرک قائم عج ، پل عابر پیاده بلوار امام رضا(ع)با ۵۰ درصد صرفه جویی مالی ،بوستان الوند در شهرک البرز با مساحت ۶۰۰ متر مربع ،ساماندهی آرامستان حمزه رضا(ع) هم سطح سازی قبور _زیر سازی ،آسفالت و جدول کشی محوطه ،مرکز توانمندسازی شهدای خاتون آباد برای برگزاری کلاسهای آموزشی قرآن، نهضت سواد آموزی، چرتکه ، رباتیک و طراحی و دوخت ،باغ راه زیتون با مساحت  ۲۰۰۰۰ متر مربع ، بوستان گلها به مساحت ۱۳۰۰ متر مربع ، زمین چمن مصنوعی شهدای قوهه به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع ، بوستان بهار منطقه نقشینه  با مساحت ۶۰۰ متر مربع و سرای محله البرز که مجهز به ۱۰ کلاس _یک سالن نگارخانه و امکان برگزاری کلاسهای فرهنگی ،هنری و علمی با حضور فرماندار افتتاح و به پیشگاه شهروندان فهیم پاکدشتی تقدیم شد.

فرماندار پاکدشت در این برنامه با اشاره به خدمات کم نظیر دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان  تصریح کرد: در این چهل سال خدمات قابل توجهی در سطح شهرستان پاکدشت انجام شده و کسانی که در گذشته پاکدشت را به خاطر دارند و در این شهر به دنیا آمده اند تصدیق می‌کنند که خدمات بسیار ارزنده ای به برکت جمهوری اسلامی ایران در این شهرستان انجام شده و گام‌های بسیار بلندی برای توسعه و پیشرفت جمهوری اسلامی ایران برداشته شده است.

تمهیدی  گفت: افتتاح پروژه‌های عمرانی در مناطق مختلف حاکی از مدیریت مناسب مجموعه مدیران شهری و دستگاه‌ها و مدیریت منابع در خدمت رسانی به مردم است و ثابت می‌کند که با تمامی کمبودها و مشکلات، مسیر خدمت‌رسانی به مردم مسدود نمی‌شود.

وی  افزود: افتتاح این پروژه‌ها به ویژه در حوزه مدیریت شهری در حالی صورت گرفت که برخی از مناطق شهر سال‌ها از داشتن زیرساخت‌های مطلوب بی‌بهره بوده و حتی یک فضای سبز کوچک در این مناطق یافت نمی‌شد که به یاری برخی از ارگان‌ها و ادارات از جمله راه و شهرسازی،  این خدمت به مردم مناطق مختلف پاکدشت ارائه گردید.

فرماندار پاکدشت اظهار داشت : مجتمع مسکن مهر شهرستان پاکدشت که جمعیت وسیعی را در خود جای داده از داشتن برخی از زیرساخت‌ها و امکانات فرهنگی و ورزشی بی‌بهره بود که به برکت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بخشی از نیازهای مردم این منطقه نیز در حوزه ورزشی و فرهنگی با برخورداری از اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده برطرف گردید.

وی گفت : همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ۵۴ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۱۱۴ میلیارد تومان اجرا شده و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: این پروژه‌ها در حوزه مدیریت شهری، مسکن و شهرسازی، حوزه روستایی، کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت اجرا شده است.

تمهیدی تصریح کرد:از مجموع ۵۴ پروژه، ۳ پروژه اقتصادی، ۴۳ پروژه مدیریت شهری و نهادها و ۸ پروژه مربوط به دهیاری‌ها می‌باشد.

وی گفت: بهره برداری از سراهای محله، سالن‌های ورزشی، واحدهای صنعتی، پروژه‌های کشاورزی، آسفالت معابر،  پروژه‌های صنعتی مشارکت بخش خصوصی و ساختمان اداره صنعت، معدن و تجارت از جمله طرح‌های شاخص شهرستان پاکدشت در ایام الله دهه فجر است که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها برای یک‌صد نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد می‌شود.

وی اظهار کرد: در پنج شش سال گذشته، دولت تدبیر و امید بالغ بر ۵۶۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده به پاکدشت اختصاص داده که این مبالغ چهره شهرها و روستاهای پاکدشت را دگرگون کرده است .
                         
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 4