En
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 4902

تاکید فرماندار پاکدشت بر پاسداری از خون شهدا ؛

مراسم بدرقه دانش آموزان شهرستان پاکدشت به مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت مراسم بدرقه دانش آموزان شهرستان پاکدشت به مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور هادی تمهیدی فرماندار شهرستان ، حجت الاساتم لزومی امام جمعه شهرستان ، خنجری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان، جانشین فرمانده سپاه ،رئیس پلیس راهور ،اعضا شورای اسلامی شهر و مدیران آموزش و پرورش برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در مراسم اعزام کاروان دانش آموزان به اردوی راهیان نور گفت:اردوهای راهیان نور بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است. سرزمین راهیان نور بستری برای آشنایی نسل جوان و نوجوان با فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج فرهنگ شهداست.

وی با بیان اینکه راهیان نور سفری عملی، اردویی و معنوی است افزود: این اردو توفیقی برای شما دانش آموزان است که در سرزمین و مشهد شهدا حضور پیدا کنید و ما را از دعای خیر خود محروم ننمایید.

وی با تاکید بر اینکه باید همواره از نظام و لایت فقیه پاسداری کنیم، اظهار داشت: امنیت و آرامش امروزی ایران اسلامی از قبال برکت خون شهدا است؛ به همین خاطر همه در پاسداری از خون شهدای عزیز انقلاب، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم مسئولیم و باید ادامه دهنده راه آن ها بوده و همواره در راه اعتلای این نظام دست از تلاش و کوشش برنداریم.

تمهیدی در پایان خاطرنشان کرد: شهدای ما در بالندگی هرچه بیشتر نظام از جان خود گذشتند و حق بزرگی بر گردن همه ما دارند، به همین دلیل خانواده معظم شهدا هم از جایگاه بسیار والایی برخوردارند و حفظ حرمت آن ها واجب است؛ انشاله که خداوند این نظام و انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت مهدی(عج) متصل کند.             
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 7