En
تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398
کد 4206

بازدید فرماندار پاکدشت از مجتمع کشاورزی تامین کننده پیاز زعفران ؛

فرماندار پاکدشت ، خروج از رکود، پایداری تولید ، ایجاد و حمایت از اشتغال در بخش کشاورزی در کشور را از دستاوردهای دولت تدبیر و امید بر شمرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت  در راستای تحقق شعار سال و حمایت از رونق  تولید برنامه بازدید هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت  به همراه رضا خانی بخشدار مرکزی از  مجتمع کشاورزی(تامین کننده پیاز زعفران )و دامپروری باقری واقع در  بخش مرکزی شهرستان پاکدشت به منظور بررسی و رفع مشکلات تولید این مجتمع برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این برنامه ضمن تاکید بر حمایت مسئولان ادارات شهرستان از تولیدکنندگان گفت : شهرستان پاکدشت ازجمعیت عشایر و  روستایی فعالی برخوردار است که پایه‌های اصلی فعالیت آنان دامداری و کشاورزی است.

تمهیدی در ادامه اذعان داشت:پرورش گل هم در روستاهای پاکدشت از محور اصلی کارهای روستاییان میباشد و به همین دلیل پاکدشت پایتخت گل ایران نام گرفته و ظرفیتهای خوبی ازجمله،سطح زیر کشت بردن گلهای شاخه ای و محصولات صیفی جات گلخانه ای را داریم و در این راستا تولید سالانه بیش از یک میلیارد شاخه گل رادرپایتخت گل ایران با زمینه ارسال به داخل کشور و صادرات خارجی هم دارا هستیم.

تمهیدی خاطرنشان کرد: پاکدشت ازظرفیت صنایع تولیدی و ایجادصنایع تبدیلی بخش کشاورزی،با توجه به بسترسازی مهم اشتغال درروستاهای پاکدشت رانیز برخوردار میباشد.

وی  با قدردانی از زحمات تولید کنندگان بخش کشاورزی در این شهرستان گفت: از دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید؛ خروج از رکود، پایداری تولید ، ایجاد و حمایت از اشتغال در بخش کشاورزی در کشور است.

تمهیدی افزود:تقویت تولید در حوزه های مختلف و رفع موانع احتمالی بر سر راه تولیدکنندگان از اولویت های اصلی دولت در سال جاری است ودولت درصدد میباشد تا از ظرفیت و توان بخش کشاورزی درجهت توسعه وپیشرفت کشور استفاده نماید.


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 10 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 4