En
تاریخ : يکشنبه 7 دي 1393
کد 406

قاسمی فرزاد : نیازمند فرهنگ سازی در امر ایمنی راه و جاده هستیم

فرماندار پاکدشت در جلسه تقدیر از راهداران شهرستان گفت : نیازمند فرهنگ سازی در امر ایمنی راه و جاده هستیم

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت، علیرضا قاسمی فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت در مراسم تجليل از را داران شهرستان اظهار کرد: نگهداری راه بسیار مهم تر از ساخت راه است به خصوص در طول ایام سال فصل گرما و سرما اگر به حفظ و نگهداری راه بی توجهی شود قطع به یقین مخاطرات زیادی را به همراه خواهد داشت.

قاسمی فرزاد خاطر نشان کرد: کسانی که از این شریانات اصلی مراقبت می کنند وظیفه خطیر و مقدسی را به عهده دارند و در نزد دولت و حاکمیت عملکرد آنها مورد توجه است.

این مقام مسئول به اقدامات راهداران در طول سال به خصوص فصل سرما اشاره کرد و گفت: در پاکدشت کمتر شاهد بارش برف هستیم اما یاری رساندن راهداران به در راه ماندگان  شهرستان های مجاور قابل تقدیر است.

وي با بیان اینکه نگهداری از جاده امری ضروری است تصریح کرد: درمحور مواصلاتی امام رضا در ایام پرترافیک سال به طور متوسط در طول شبانه روز نزدیک به 145 هزار خودرو تردد می کند بنابراین این محور با این حجم ترافیکی نیازمند مراقبت توسط راهداران است.

فرماندار پاکدشت با بیان اینکه نیازمند فرهنگ سازی در امر ایمنی راه و جاده هستیم تصریح کرد: با تلاش اصحاب رسانه باید در کنار بحث ایمنی جاده مواردی برای رانندگان مطرح شود قطع به یقین توجه به زیبایی و پاکیزگی برای جاده یک امر ضروری است و در این امر نیازمند به فرهنگ سازی هستیم.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 7 دي 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 232