En
تاریخ : شنبه 6 دي 1393
کد 405

قاسمی فرزاد : توجه به بخش صنعت موجبات اشتغال پایدار و رونق اقتصادی شهرستان و از اولویتهای اساسی دولت تدبیر و امید است

فرماندار پاکدشت در بازدید از از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي عباس آباد گفت: توجه به بخش صنعت موجبات اشتغال پایدار و رونق اقتصادی شهرستان و از اولویتهای اساسی دولت تدبیر و امید است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت ، فرماندار پاکدشت ، رئیس سازمان صنعت و تجارت استان تهران به همراه معاونین سیاسی انتظامی و برنامه ریزی فرمانداری و رئیس اداره صنعت و تجارت شهرستان از چند واحد توليدي در شهرك صنعتي عباس آباد بازديد كردند .

فرماندار شهرستان پاکدشت در حاشیه این بازدید گفت: شهرستان پاکدشت با وجود چندین شهرک صنعتی و هزاران واحد تولیدی از مهمترین قطبهای صنعت و تولید درشرق استان تهران است .

وی با تاکید بر توسعه مناطق صنعتی درسطح شهرستان گفت: بازنگری واصلاح قوانین وتسهیل درافزایش والحاق اراضی همجوارشهرکهای صنعتی ازموارد ضروری است .

مهندس قاسمی فرزاد  در جریان این بازدیدبا اشاره به این‌که شهرستان پاکدشت  از قابلیت‌های اقتصادی مهمی در زمینه‌های کشاورزی و صنعت برخوردار است، اظهار کرد : وجود شهرک‌های صنعتی عباس آباد  ، خوارزمی و…  از قابلیت‌های مهم این شهرستان محسوب می‌شود که در صورت توجه به صاحبان صنایع مستقر در این شهرک‌ها و زمینه‌سازی افزایش میزان فعالیت آنان، می‌توان آینده روشنتری برای این شهرستان متصور شد و فرصت‌های شغلی پایداری را پدید آورد .

وی گفت: با ارائه تسهیلات صندوق توسعه ملی برای طرحهای تولیدی و تامین سرمایه درگردش صاحبان صنایع باعث رشد و شکوفایی هرچه بیشتر تولید و تسهیل در کار صاحبان صنایع خواهد شد .


فرماندار پاکدشت با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر حمایت از اقتصاد مقاومتی و تولید ملی و در راستای  تلاش و اراده محکم و قوی دولت تدبیر و امید در حمایت از تولیدکنندگان مبادرت به بازدید ازچند  واحد تولیدی در شهرستان نمود .

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت بعد از بازدید از قسمت های مختلف و استماع سخنان ، مدیران واحدهای تولیدی درباره  وضعیت این واحد های صنعتی ، ضمن بررسی مشکلات این  واحد تولیدی راهکارها و دستورات لازم برای رفع موانع تولید را صادر نمود 


 


  • نوشته شده
  • در شنبه 6 دي 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 199