En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 4000

حماسه ای دیگر در پاکدشت ؛

مراسم روز دانش آموز و بزرگداشت یوم الله 13 آبان با حضور فرماندار شهرستان در پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت مراسم روز دانش آموز و بزرگداشت 13 آبان همزمان در سه شهر پاکدشت، شریف آباد،فرون آباد و دهستان فیلستان با حضور با نشاط دانش آموزان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

بر پایه این گزارش تجمع اصلی دانش آموزان شهرستان پاکدشت امروز در میدان آزادگان این شهر با حضور هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت ، حجت الاسلام لزومی امامجمعه پاکدشت ودیگر مسئولان ومردم شریف برگزار شد و مردم مومن و همیشه در صحنه پاکدشت با شعارهای مرگ بر آمریکا ،مرگ بر انگلیس و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را نسبت به سران استکبار به نمایش گذاشتند.

فرمانده یگان ویژه ناجا در این تجمع گفت: امام خمینی(ره) 13 آبان را انقلاب دوم بعد از انقلاب 57 معرفی کردند و این نشان از اهمیت این حرکت عظیم داشت که توسط دانش‌آموزان و دانشجویان صورت گرفت.

سردار حبیب الله جان‌نثاری افزود: اگر در انقلاب 57 دست آمریکا یعنی شاه ملعون از کشور قطع شد اما در 13 آبان 58 ملت انقلابی ایران و مخصوصا دانشجویان و دانش‌آموزان خودِ آمریکا را سرنگون کردند.

در بخشی از این مراسم یک گروه از یگان ویژه ناجا به اجرای نمایش راپِل پرداختند که باعث ایجاد هیجان در بین حضار و دانش آموزان شد.

در پایانِ این راهپیمایی پرشور، همراه با شعار مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل پرچم امریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 10