En
تاریخ : سه شنبه 25 آذر 1393
کد 398

چاوشی : غرب با اهداف ایران هراسی راه به جایی نخواهد برد/ اولین شعار ریاست جمهوری درسازمان ملل نفی خشونت بود

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت،گفت: دولت در عرصه دیپلماسی با منطق دینی توانست مخالفان سیاسی خود رامتوقف کند چرا که همواره ایران اهل گفت و گو ، منطق ومدارا است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری پاکدشت،  معاون  سیاسی اجتماعی استانداری تهران در جلسه شورای اداری پاکدشت که درمحل فرمانداری این شهرستان برگزار شد
با اشاره به برپایی مراسم باشکوه اربعین امسال درکربلا، اظهارکرد: با نگاه به تیتر اخبار خارجی  با عناوینی چون " بزرگترین اجتماع بشری تاریخ می توان به این نتیجه رسید که دشمنان اسلام مجبور به اقراردرباره فروغ انقلاب و دین  شده اند چرا که  تاریخ نظیر این اجتماع را ثبت نکرده است و این حضور گسترده  نه قدرت کشور عراق است و نه قدرت جمهوری اسلامی ایران بلکه  حاکی از قدرت عشق و علاقه مردم و ارادت به  امام حسین (ع)است .

دکترشهاب الدین  چاووشی دراین باره افزود : این تجمع مانوری بود که آمریکایی ها و بدخواهان نظام اسلامی و تفکر دینی باید بدانند تا زمانی که نام امام حسین و فرهنگ عاشورا دردل مسلمانان زنده است دغدغه و نگرانی برای مسلمانان وجود نخواهد داشت .

وی با بیان اینکه امروز شرایط سختی به کشور تحمیل شده است چرا که تحریم هایی که استقلال اقتصادی کشور را نشانه گرفته اند همچنان به قوت خود باقی است، خاطرنشان کرد: دولت با تمام تلاش خود سعی کرده است دراین شرایط قدرتهای بزرگ جهانی را به وسیله مذاکره کنار هم بنشاند و فکر تعرض به ایران اسلامی را ازسر آنها بیرون کند .

این مقام مسئول در استانداری تهران با بیان اینکه اولین شعار ریاست جمهوری درسازمان ملل نفی خشونت بود، بیان کرد : دولت در عرصه دیپلماسی با منطق دینی توانست مخالفان سیاسی خود را متوقف کند چرا که همواره ایران اهل گفت و گو ، منطق ومدارا است .

وی به تلاش دشمنان جمهوری اسلامی ایران برای رواج ایران هراسی در جهان طی سالهای گذشته اشاره کرد  و متذکر شد:  دشمن امروز به این نتیجه رسیده است که با شعارایران هراسی راه به جایی نخواهد برد،  بنابراین سعی کردند با ایران به پای میز مذاکره بنشیند .

وی افزود: رهبر معظم انقلاب از همان ابتدا به اهداف شوم آنها پی برد وهشدار داد که داعش ساخته وپرداخته آنها است .

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در ادامه جلسه اظهار کرد : ظهور داعش به این دلیل است که آمریکایی ها از انزوای ایران در عرصه های سیاسی مایوس شده اند و قصد دارند از طرفی با جنگ فرسایشی و ازطرفی با امواج ماهواره ای و شبکه های اجتماعی و سایت ها فرهنگ ما را دگرگون کنند .

وی با اشاره به قیمت نزولی نفت نیز عنوان کرد : در گذشته قیمت نفت به 120دلار رسیدو این درحالی است که امروز قیمت آن را به 60 دلار رسانده اند چرا که می دانند مقابله رو دررو با نظام جمهوری اسلامی ایران فایده ای نخواهد داشت .

چاووشی با بیان اینکه در حال حاضر نیازمندتغییرالگوی مصرف هستیم، اظهارکرد : مقام معظم رهبری با دقت نظر و تیزبینی خود در سال گذشته موضوع اقتصاد مقاومتی را برای رفع این تهاجمات مطرح کردند به همین منظو باید باتوجه به بودجه انقباضی سال 94 برای حفظ سیاست های خوداقتصاد مقاومتی رادرپیش گیریم .

وی با تاکید برحفظ اعتماد مردم نسبت به جمهوری اسلامی ایران نیز، گفت :اعتماد مردم سرمایه ما است و درهمین راستا دولت تدبیر و امید توانسته است تورم 44 درصدی را به 17 درصد برساندکه این بخش ناچیزی از وعده های دولت است که عملیاتی شده است و مهم ترین آن ایجاد امید و آرامشی است که درجامعه حکم فرما است .

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در پایان  با بیان اینکه همه موظفیم در چهارچوب نظام از سیاست هایمقام معظم رهبری تبعیت کنیم، بیان کرد :ساده زیستی دستورالعمل حکومتی ما است بنابراین باید درصرف هزینه های بیت المال مراقبت کنیم و با تکیه بر آموخته های دینی ،وحدت نظر را در میان مردم ایجاد کنیم


  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 آذر 1393
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 581