En
تاریخ : سه شنبه 30 مهر 1398
کد 3910

ادامه پیگیری های مسئولان در راستای ساماندهی محور امام رضا (ع) ؛

جلسه تعریض و آزادسازی بلوار امام‌رضا (ع) با حضور مسئولان شهرستان پاکدشت برگزار شد.
 صبح روز گذشته جلسه تعریض محور امام رضا(ع) با حضور محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی، سعید پازوکی رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت، رئیس بانک کشاورزی، اداره جهاد کشاورزی، نماینده پردیس ابوریحان دانشگاه تهران و به پیشنهاد داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

محمد قمی در این جلسه با بیان اهمیت برگزاری این جلسه، اهتمام بر انجام آنرا از همه حاضرین خواستار شد.

وی در ادامه افزود: تعریض محور ترانزیتی امام رضا(ع) نه تنها برای شهرستان بلکه برای منطقه ضروری است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه به اهمیت حضور مردم در انجام این طرح اشاره کرد و افزود: مردم در این مسیر و برای به ثمر نشستن این طرح مهم باید پای کار باشند و از شما اصحاب رسانه خواستارم تا مردم را در جریان این مسئله مهم که شکوفایی اقتصادی شهرستان و استان تهران را به همراه دارد بگذارید.

داریوش پازوکی شهردار پاکدشت در این جلسه با بیان مشکلاتی که تاکنون به واسطه تعریض نشدن محور امام رضا برای مردم ایجاد شده است، گفت: تعریض محور امام رضا(ع) برای مردم و رشد صنعتی اقتصادی و گردشگری شهرستان حائز اهمیت است.
وی افزود: در این مسیر نیازمند یاری مسئولان شهرستان و مردم هستیم تا بزودی این طرح مهم برای خدمت رسانی به مردم آماده شود.

سعید پازوکی رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت نیز در خصوص اهمیت انجام سریع تعریض محور امام رضا(ع) گفت: مردم سالهاست منتظر این اتفاق مهم هستند و مطمعنا مردم جز یاری رسانان اصلی این طرح هستند.

محمد مهدی قمی معاون فنی و عمران فرماندار پاکدشت گفت: این طرح می تواند پیامدهای خوبی را برای شهرستان به ارمغان بیاورد.
وی گفت: آقای تمهیدی در این مسیر یاری رسان شهردار زحمت کش پاکدشت هستند و آماده خدمت رسانی به مردم شهرستان برای به ثمر نشستن این طرح هستیم.
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 30 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 20