En
تاریخ : يکشنبه 28 مهر 1398
کد 3881

بازدید مدیر عامل جمعیت هلال احمر از فعالیت تیم پزشکی نورآوران سلامت در پاکدشت

بازدید مدیر عامل جمعیت هلال احمر از فعالیت تیم پزشکی نورآوران سلامت در پاکدشت
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر پاکدشت:صبح امروز مدیر عامل هلال احمر استان تهران به همراه رئیس شعبه،مسئول امور داوطلبان و آموزش و پژوهش هلال احمر شهرستان از خدماتتیم های پزشکی نورآوران سلامت در مصلی حضرت امام خمینی(ره) پاکدشت بازدید کردند.
  در این بازدید فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران،با حضور در مصلی امام خمینی(ره) از خدمات عام المنفعه و داوطلبانه تیم پزشکی نورآوران سلامت و اعضای داوطلبان هلال احمر شهرستان بازدید و از نزدیک در روند جزئیات این طرح سلامت محور در بخش تخصصی چشم و دندان قرار گرفتند.
رئیس جمعیت هلال احمر پاکدشت با تشریح خدمات رایگان پزشکی عنوان کرد:کلینیک خیریه سیار پزشکی به همت و تلاش اعضای داوطلبان هلال احمر در شهرستان مستقر شده و این تیم به مدت یک ماه برای افراد بی بضاعت و مددجویان کمیته امداد،بهزیستی و جمعیت هلال احمر،خدمات پزشکی و دندانپزشکی ارائه می دهد.
کاظم زاده در ادامه افزود:این تیم پزشکی روزانه20 ال30 نفر را معاینه و کار تخصصی انجام میشود.در کنار پزشکان داوطلب،اعضای داوطلب هلال احمر وظیفه پذیرش و ثبت مشخصات مراجعه کنندگان را بر عهده دارند.
گفتنی است این تیم پزشکی با هماهنگی وتلاش و کوشش سرکار خانم مریم شمس آبادی عضو داوطلب نمونه و فعال جمعیت هلال احمر پاکدشت انجام شده است.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 28 مهر 1398
  • توسط جمعیت هلال احمر پاکدشت
  • تعداد بازدید 69