En
تاریخ : چهارشنبه 24 مهر 1398
کد 3870

کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پاکدشت

جشن عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان پاکدشت برگزار شد و مردم شریف و مهربان کمک‌های خود را به دانش‌آموزان بی‌بضاعت اهدا کردند .
به گزارش روابط عمومی ، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان پاکدشت  در حاشیه این مراسم که با حضور مسئولین در مدرسه المهدی سامان شهر برگزار شد اظهار داشت: در حال حاضر 900 دانش آموز و دانشجو از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهرستان پاکدشت برخوردارند و در مناسبت های مختلف به ویژه در ایام بازگشایی مدارس، از خدمات مادی و معنوی این نهاد بهره میبرند .

مجتبی عبدالهی افزود: مراسم جشن عاطفه ها طی دو مرحله در مدارس و مناطق مختلف شهرستان پاکدشت  برگزار شده و طی آن کمک های مردمی در چهار پایگاه در سطح شهرستان  و مصلی های نماز جمعه در پاکدشت و شریف آباد  جمع آوری شد .

وی اظهار داشت: نخستین مرحله از جشن عاطفه ها، با شعار تا مهر با همدلی از شهریور ماه شروع و تا کنون نیز ادامه دارد .

رئیس کمیته امداد شهرستان پاکدشت گفت: در مرحله دوم، همزمان با بازگشایی مدارس زنگ عاطفه ها نواخته شد و به توزیع لوازم التحریر در بین دانش آموزان بی بضاعت انجام شد .

عبدالهی گفت: در مجموع بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون ریال کمکهای نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده توسط کمیته امداد و مراکز وابسته  ، از جشن عاطفه ها میباشد که در کوتاه ترین زمان به دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام(ره) تقدیم می شود .
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 24 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 863