En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 3806

بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت:

دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به روستاها دارد٫ خدمات ارزنده دولت در حوزه روستایی غیرقابل انکار است
 رضا خانی بخشدار مرکزی شهرستان پاکدشت ضمن دعوت از مردم شریف شهرستان جهت بازدید از نمایشگاه توانمندیها و دستاوردهای روستاییان و عشایر در روستای گلزار گفت: بخش مرکزی شهرستان پاکدشت با وجود بیش از هزار هکتار سطح زیر کشت گلخانه‌ای حدود یک پنجم اراضی گلخانه‌ای کشور را در خود جای داده است و سالانه حدود یک میلیارد گل شاخه بریده تولید می‌کند و بدین جهت پایتخت گل‌وگیاه ایران اسلامی نام گرفته است.

وی افزود: همچنین بیشترین تعداد خانوار عشایر استان تهران در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت به امر رونق تولید و تأمین مایحتاج مردم اشتغال دارند و با تولید ۲۵ درصدی تولیدات دامی و پروتئینی استان تهران نقش مهمی ایفا می‌کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: دولت تدبیر و امید نگاه ویژه‌ای به روستاها دارد و معتقد است توسعه روستاها زیربنای توسعه ملی است.

خانی با تأکید بر اینکه امروز کشور به سرعت مسیر توسعه را طی می کند ادامه داد: مجموعه دولت با احداث پروژه‌های زیربنایی و خدماتی در روستاها که از اهمیت زیادی برخوردار است، تلاش کرده شأن روستاها را به شأن مردم برساند.

نماینده عالی دولت در بخش مرکزی شهرستان پاکدشت با اشاره به اقدامات مثبت دولت تدبیرو امید در زمینه عمران و خدمات روستایی خاطرنشان کرد: خدمات ارزنده دولت نسبت به دوره‌های گذشته، غیر قابل انکار بوده و نتایج مثبت و مؤثر در بخش‌های عمرانی و زیربنایی کاملاً مشهود است.

گفتنی است نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر بخش مرکزی شهرستان پاکدشت با ۶۰ غرفه از تولیدات متنوع صنایع دستی، محصولات کشاورزی و باغی روستاییان و برگزاری استارت‌آپ‌های روستایی از ۱۵ مهر ماه به مدت ۵ روز از ساعت ۱۰ الی ۲۱ در ورزشگاه پوریای ولی روستای گلزار بالا  پذیرای علاقه‌مندان می‌باشد.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 11