En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 3804

تلاش مضاعف در راستای اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید؛

چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پاکدشت در سال جاری به ریاست فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به ریاست هادی تمهیدی فرماندار  پاکدشت و با حضور حسین شیرازی معاون سیاسی و  انتظامی فرمانداری ،روسای ادارات مرتبط و کارشناسان این حوزه به منظور  ارائه برنامه های کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی جوانان  در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهداء و امام شهیدان گفت : با یاری خدای تبارک و تعالی ، امروز ، نظام مقدس جمهوری اسلامی مسیر روشنی را در جهان در حال پیمودن است که این موفقیت از  نقش آفرینی و فداکاری جوانان سرافرازی چون شهداء و ایثارگران نشات گرفته است.
 
تمهیدی افزود : امروز برای پیشرفت روز افزون در این مسیر بایدبا اعتقاد به توان و ظرفیت نسل جوان پیش برویم و این ظرفیت را صرفا به عنوان یک شعار نبینیم و برای تحقق آن تلاش کنیم.
 
وی افزود:جوانان ، خط شکنان در حوزه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی در جنگ نابرابر امروز هستند که با پویایی و تخصص در هر عرصه می توانند نقش بسزایی در جامعه ایفا کنند.
 
تمهیدی بیان کرد: در همین راستا دولت تدبیر و امید برنامه های موثری را برای جوانان برنامه ریزی نموده که با همراهی مسئولان برای تحول در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و... در حال انجام است.
 
فرماندار پاکدشت بیان کرد: شهرستان پاکدشت قابلیت های بالفعلی در حوزه های گردشگری،معادن، صنایع، کشاورزی و دامداری و کشت گل و گیاه دارد که با توجه به برنامه ریزی های دقیق و استفاده از توان و ظرفیت جوانان این شهرستان ان شالله بزودی شاهد تحولات موثری در این حوزه ها خواهیم بود.

گفتنی است در پایان جلسه ، فرماندار شهرستان از زحمات فرامرز مولایی معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پاکدشت به منظور اجرای برنامه های اوقات فراغت  با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 4