En
تاریخ : شنبه 13 مهر 1398
کد 3775

پردیس ابوریحان ؛

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود پردیس ابوریحان در شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت آیین دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی پردیس ابوریحان با حضور اعضای هیات رئیسه پردیس، نماینده محترم مقام معظم رهبری در دانشگاه و اساتید راهنمای آموزشی در سالن اجتماعات شهید موسوی پردیس برگزار گردید.
بر پایه این گزارش در این مراسم، پس از قرائت کلام ا... مجید و پخش سرود ملی، آقای دکتر مرتضویان معاون دانشجویی و فرهنگی و آقای دکتر اکبری رئیس پردیس به دانشجویان خیرمقدم گفتند. آقای دکتر صالحی معاون محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی موارد آموزشی را به طور کامل برای دانشجویان جدیدالورود مطرح نمودند.
 آقای دکتر حجت الاسلام و المسلمین صفری نماینده محترم ولی فقیه در پردیس ابوریحان و آقای مهندس فاطمی نیا ضمن خیرمقدم موارد لازم را به دانشجویان اعلام نمودند. این مراسم با معرفی دفتر خدمات مشاوره و کانون همیاران سلامت ادامه یافت و دانشجویان در بیرون از سالن شهید موسوی به همراه هیات رئیسه عکس یادگاری گرفتند و سپس به همراه همیاران خود با نقاط مختلف پردیس آشنا شدند.
در انتها هر گروه آموزشی به طور جداگانه در گروه مربوطه جلسه آشنایی با اساتید و کارشناسان و امکانات گروه برای دانشجویان ورودی به همراه همیاران برگزار نمودند.

  • نوشته شده
  • در شنبه 13 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 15