En
تاریخ : چهارشنبه 16 مرداد 1398
کد 3627

روستاها پر شتاب در مسیر توسعه و امید؛

آیین کلنگ زنی جاده بین روستایی قرمز تپه _عبدل آباد با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت آیین کلنگ زنی جاده بین روستایی قرمز تپه _عبدل آباد در بخش شریف آباد  با حضور هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت  ،محمد قمی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی  ،حجت الاسلام خدا پرست امام جمعه شریف آباد ،محمد مهدی قمی معاون امور عمرانی فرمانداری،مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد و اهالی روستای قرمز تپه برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات شورای اسلامی و دهیار روستای قرمز تپه گفت : یكی از مهمترین افتخارات دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی است و این مهم در شهرستان پاكدشت با اختصاص اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده باعث شده تا چهره مناطق روستایی تغییر یابد.

تمهیدی افزود: روستاها بخش مولد جامعه هستند لذا در راستای تحقق شعار سال می‌بایست با تمرکز به حل مشکلات و موانع موجود در روستاها در زمینه رونق تولید در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.

فرماندار شهرستان پاکدشت اظهار کرد: در دولت تدبیر و امید توجهات ویژه ای به عمران و آبادانی روستاها صورت گرفته است و این توجهات موجب افزایش سهم جمعیت ساکن در روستاها شده است.

وی ادامه داد: در شرایط كنونی بسیاری از افرادی كه روزی از روستاها به شهر مهاجرت كرده بودند بار دیگر به مناطق زندگی خود بازگشتند و روستانشین شدند.

وی بیان كرد: با وجود كاهش نرخ رشد جمعیت شهرستان در سال های اخیر با اقدامات موثری كه در حوزه مناطق روستایی انجام شده رشد جمعیت در مناطق روستایی بیش از چهار درصد رشد داشته است که امیدواریم با ادامه حمایتهای دولت محترم تدبیر و امید شاهد رونق بیشتر و آبادانی و توسعه زیرساخت های عمرانی و فرهنگی در سطح روستاها و شهرهای شهرستان باشیم.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 16 مرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 14