En
تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 3525

همزمان با دهه کرامت ؛

آیین تجلیل بخشدار از دختران بزرگوار شهدای معظم شریف آباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت بمناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت کریمه اهل بیت(ع) مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد با همراهی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت از 8 دختر شهید بخش شریف آباد تقدیر کرد. در این مراسم علیدادی صحبت از فلسفه شهید و شهادت را کاری دشوار دانست.
 
بخشدار شریف آباد در این مراسم ضمن تبریک ایام دهه کرامت گفت : فلسفه ایثار و شهادت فلسفه معنوی عظیم و ارزشمند است که حتی کلمات پاسخگوی این فلسفه عظیم نیست. وی تصریح کرد: جایگاه پدر از جایگاه ویژه ی به عنوان هدایت کننده مسیر صحیح خانواده  در جامعه برخوردار است و نبود شان بسیار در خانواده احساس می شود.
 
وی افزود: پدران برومند شما برای دفاع از استقلال و آزادی ایران اسلامی جان شیرین خود را فدا نمودند تا امروز همه ما و شما عزیزان در آرامش زندگی کنیم؛ دختر شهید بودن یک برند ارزشی انقلابی مهم در جوامع اسلامی است و باید قدر این جایگاه والا را همه درک کنیم.
 
بخشدار شریف آباد گفت:  امروز و در این جمع معنوی شهدا حاضر و ناظر هستند و امیدواریم این بزرگ مردان شافی ما در قیامت باشند علیدادی با اشاره به  اهمیت دیدار با خانواده شهدا  و استمرار به آن،اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا در برنامه کاری بخشداری است و استمرار آن باعث روحیه بخشی هم به بنده و دیگر دوستانمان در بخشداری می شود؛ در راستای حفظ و احیای فرهنگ ایثار و شهادت تلاش می کنیم زیرا شهادت برند پرافتخاری است و از خداوند منان برای رسیدن به این مهم برای خود مسئلت داریم. 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 15