En
تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 3524

در راستای بازدید سر زده فرماندار از ادارات؛

برنامه بازدید فرماندار از اداره جهاد کشاورزی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت برنامه بازدید هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت با همراهی ابراهیم جمشیدی مسئول بازرسی فرمانداری  از اداره جهاد کشاورزی برگزار شد.

بر پایه این گزارش در این دیدار فرماندار پاکدشت ضمن بازدید از واحد های مختلف، از نزدیک در جریان روند ارائه خدمات توسط آن اداره قرار گرفت و ضمن آشنایی با مسئولان واحدها  از تلاشهای رئیس و کارکنان این اداره تقدیر و تشکرکرد.
تمهیدی در این دیدار از حوزه کشاورزی به عنوان یکی از بخشهای مهم کشور نام برد و افزود: جهاد کشاورزی یک دستگاه زیربنایی است و همه شهروندان به نوعی با این مجموعه در ارتباط هستند
وی با اشاره به ظرفیتها و شاخصهای بسیار خوب شهرستان در حوزه های مختلف افزود: با توجه به  اینکه این شهرستان در بخش تولیدات کشاورزی به ویژه گل و گیاه دارای رتبه ممتاز کشوری و استانی است اما می بایست با تلاش و برنامه ریزی در زمینه تولیدات دیگر از جمله تولید شیر،گوشت مرغ و دیگر محصولات کشاورزی و دامی به سطح مطلوب برسیم و زمینه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی دراین حوزه  را بیش از پیش فراهم آوریم ، ضمن اینکه جا دارد از کلیه کشاورزان و دامداران فعال در این عرصه  نیز تقدیر و تشکر به عمل آید.
 
لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار امیری مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ضمن تقدیر و تشکر از حضور و سرکشی فرماندار ، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این بخش را ارائه نمود.
گفتنی است این شهرستان با 15 هزار هکتار زمین زیر کشت محصولات باغی و زراعی قطب مهم کشاورزی استان تهران است به شمار می رود.
و با بیش از  یک هزار هکتار گلخانه صنعتی، نیمه صنعتی و سنتی سالانه یک میلیارد و سیصد و پنجاه میلیون  عدد گل شاخه بریده تولید می کند که این تعداد گل 95 درصد تولید گل استان و 50 درصد تولید گل کشور است.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 10