En
تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 3523

در پی کسب رتبه ممتاز کشوری ؛

برنامه تقدیر معاون فرماندار از مسئول مرکز فنی و حرفه ای پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری شهرستان پاکدشت با حضور در مرکز فنی و حرفه ای با اهداء لوح سپاس هادی تمهیدی  فرماندار شهرستان از زحمات و تلاشهای ارزنده مهدی مرادی رئیس مرکز و دبیر کارگروه شورای مهارت شهرستان جهت کسب رتبه اول کشور در راستای تحقق و پیشبرد اهداف طرح مصوب در سال 97 قدردانی کرد.
 معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری پاکدشت در این دیدار عملکرد آموزش فنی و حرفه ای پاکدشت درسطح کشور ، استان و شهرستان را بسیار مثبت ارزیابی کرده و اظهار داشت: با توجه به سال رونق تولید ، اهمیت آموزش های مهارتی در امر اشتغال، همه دستگاهها بر خود مکلفند تا همکاری لازم را با مرکز آموزشی شهرستان داشته باشند تا بتوان با یک قدرت و نیروی دسته جمعی، فرهنگ مهارت آموزی را در جامعه و خانواده ها نهادینه کرده و گام مثبتی در راستای اشتغال برداریم.  شیرازی در ادامه اظهار داشت : در شرایط کنونی نیاز به اشتغال ، نیاز ملموس خانواده هاست و بایستی دستگاه های مرتبط ازجمله آموزش فنی و حرفه ای در خصوص آموزش و مهارت آموزی برای رفع بیکاری و ایجاد اشتغال هدف گذاری کرده و در راستای اهداف مشخص گام های موثری بردارد. وخوشبختانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای توانسته است آموزش های مهارتی ارائه شده خود را با منطبق سازی با نیاز بازار کار هم سو نماید .

وی در خاتمه گفت : فراگیری آموزش های مهارتی می تواند منجر به تعالی سبک زندگی و رسیدن جامعه به آرامش و امید اجتماعی گردد .  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 7