En
تاریخ : چهارشنبه 19 تير 1398
کد 3522

طبق روال یکشنبه هر هفته ؛

نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت طبق روال یکشنبه هر هفته نشست شورای هماهنگی روابط عمومی ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان پاکدشت با مدیریت جابر کنگرلو دبیر شورا پیرامون اجرای برنامه های دهه کرامت ،هفته عفاف و حجاب ،بهزیستی و جشنواره استانی تئاتر همراه با چهارمین جلسه آموزش خبرنویسی با تدریس سرکار خانم شکوری به میزبانی روابط عمومی شهرداری پاکدشت برگزار شد.

مدیر روابط عمومی فرمانداری در این نشست با اشاره به در پیش بودن هفته دولت افزود: یکی از معیارهای ارزیابی ادارات در این هفته، ارتقای جایگاه روابط عمومی ادارات، چه در بعد حقوقی و چه در زمینه سخت افزاری است و باید تمرکز روابط عمومی ها علاوه بر امور جاری و وظایف اداری، معرفی جاذبه ها و ظرفیت‌های شهرستان و انعکاس بیش از پیش و هدفمند خدمات دولت تدبیر و امید در سطح شهرستان باشد .

کنگرلو با بیان اینکه دوره های آموزشی خبرنویسی و عکاسی به منظور ارتقای علمی روابط عمومی ادارات را پیش رو داریم گفت: اولین دوره آموزشی، کلاس خبرنویسی بود که تاکنون چهار جلسه آن را به میزبانی روابط عمومی شهرداری پاکدشت برگزار نموده ایم.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان پاکدشت در ادامه افزود: روابط عمومی ها نقش مهمی در اطلاع رسانی برنامه های مختلف در نقاط کشور ایفا می‌کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم جلسات بیشتری جهت هم افزایی و هم گرایی در امر اطلاع رسانی با همکاران روابط عمومی تشکیل شود و با هم اندیشی بتوانیم برنامه های دهگانه تنظیم شده را در سال جاری به اجرا برسانیم.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 13