En
تاریخ : دوشنبه 20 خرداد 1398
کد 3456

روستاها پیشتاز در مسیر توسعه و امید؛

فرماندار شهرستان پاکدشت از پروژه احداث بزرگترین سالن ورزشی شرق استان تهران در روستای آلوئک بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت برنامه بازدید هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت با همراهی حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری،مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد و حسین بنایی دهیار آلوئک از مراحل اجرایی پروژه احداث بزرگترین سالن ورزشی چند منظوره شرق استان تهران در روستای آلوئک از توابع بخش شریف آباد برگزار شد.
بر پایه این گزارش این پروژه بزرگ با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال در زمینی به مساحت 2400 متر مربع با گنجایش 3000 نفر تماشاگر طبق استانداردهای جهانی به منظور برگزاری مسابقات استانی و شهرستانی در رشته های فوتسال ، والیبال ، صخره نوردی ، بسکتبال و دیگر ورزشهای سالنی با پیشرفت 50 درصدی در حال اجراء می باشد.
فرماندار پاکدشت ضمن قدردانی از زحمات دهیاری و شورای اسلامی و عوامل اجرایی این پروژه مهم  خواستار اجرای پروژه ها طی یک برنامه زمان بندی مدون و مطلوب شد و ضمن تاکید بر رعایت این برنامه زمانبندی و رفع موانع اجرایی، خواستار افزایش سرعت اجرایی، ضمن رعایت کیفیت پروژه‌ها شد تا با افتتاح هرچه سریعتر آنها امکان استفاده شهروندان محترم به ویژه روستاییان عزیز از خدمات انجام گرفته فراهم شود.

تمهیدی اظهار کرد : روستاها بخش مولد جامعه هستند لذا در راستای تحقق شعار سال می‌بایست با تمرکز به حل مشکلات و موانع موجود در روستاها در زمینه رونق تولید در حوزه‌های کشاورزی و دامپروری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود : در دولت تدبیر و امید توجهات ویژه ای به عمران و آبادانی روستاها صورت گرفته است و این توجهات موجب افزایش سهم جمعیت ساکن در روستاها شده است.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 20 خرداد 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 18