En
تاریخ : يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
کد 3408

ایجاد اشتغال و ساخت مسکن برای بانوان بی سرپرست؛

جلسه اجرای برنامه های حمایت از بانوان سرپرست خانوار در شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت جلسه هماهنگی و پیگیری ساخت مسکن و ایجاد اشتغال برای بانوان بی سرپرست و بد سرپرست شهرستان به ریاست هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت و با حضور محمد مهدی  قمی معاون امور عمرانی فرمانداری ،رضا خانی بخشدار مرکزی ، مهدی علیدادی بخشدار شریف آباد ، مجتبی عبدالهی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و سرکار خانم بختیاری مسئول امور بانوان فرمانداری در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
فرماندار پاکدشت در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مهمانی خدا گفت : امروز باید بیش از گذشته به  نقش زنان در خانواده و اجتماع، در کنار هم نگاه کرد تا زنان بتوانند علاوه بر تربیت فرزندان و حفظ کانون گرم خانواده، در توسعه و شکوفایی کشور نیز سهیم باشند.
تمهیدی ، همچنین با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت های موجود در بخش های دولتی و خصوصی برای رشد و ارتقاء همه جانبه زنان، گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در شهرستان پاکدشت وجود دارد که در صورت هماهنگی میان بخش های مختلف ، امکان بهره مندی قشر وسیعی از بانوان جامعه از این خدمات وجود دارد.
وی افزود امروز همه وظیفه داریم مسئولانه به موضوعات  نگاه  کنیم و علاوه بر استفاده از ظرفیت ها و امکانات موجود، زمینه را برای رونق تولید و اشتغال بانوان بی سرپرست و بد سرپرست فراهم نماییم.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 22 ارديبهشت 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 21