En
تاریخ : پنجشنبه 29 فروردين 1398
کد 3347

دیدار فرماندار پاکدشت با روستاییان؛

اولین برنامه ملاقات مردمی مسئولان شهرستان پاکدشت در سال جدید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت اولین برنامه ملاقات مردمی مسئولان با مردم شریف شهرستان باموضوع بررسی مسائل و مشکلات روستای علی آباد در بخش شریف آباد با حضور هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت، محمد قمی نماینده مردم فهیم شهرستان در مجلس شورای اسلامی،محمد مهدی قمی معاون امور عمرانی فرمانداری ، مهدی علیدادی بخشدار شریف آبادو روسای ادارات شهرستان و بخش
در روستای علی آباد برگزار گردید.
هادی تمهیدی  رئيس شوراي اداري شهرستان پاکدشت در جمع مردم روستاي علی آباد در بخش شریف آباد  شهرستان پاکدشت  اظهاركرد: ديدار با مردم روستاهايك فرآيند جدي براي ارتباط بدون واسطه با مردم است.
وي افزود: اين ديدارها در راستاي ایجاد  همدلي و همزباني بيشتر بين مردم و مسئولان صورت مي گيرد لذا مشاركت همه دستگاه ها در اين ديدارها لازم وضروري است.
فرماندار پاکدشت تصريح كرد: شناسايي و بررسي مشكلات مردم از مهمترين وظيفه مسئولان اجرايي است.
وي تاكيد كرد: دستگاههای اجرایی  ضمن بررسي و شناسايي مشكلات و مطالبات مردم با برنامه ریزی و تخصیص اعتبارات لازم نسبت به رفع مشکلات و تحقق مطالبات مردم اقدام نمایند .
تمهیدی اظهاركرد: روستاها بخش مولد جامعه هستند لذا در راستای تحقق شعار سال می بایست با تمرکز به حل مشکلات  و موانع موجود در روستاها در زمینه رونق تولید در حوزه های کشاورزی و دامپروری اقدامات لازم را در دستور کار قرار دهیم
فرماندار شهرستان پاکدشت  اظهاركرد: در دولت تدبیر و امید توجهات ویژه ای به عمران و آبادانی روستاها صورت گرفته است و این توجهات موجب افزایش سهم جمعیت ساکن در روستاها شده است .
تمهیدی  اظهاركرد: آبياري تحت فشار يكي از فرصت هايي طلايي براي كشاورزان و باغداران است و دولت نیز در این زمینه تسهیلات بلا عوض اختصاص داده و در صورت تجمیع اراضی هزینه های اجرای این روش ابیاری تقریبا به صفر خواهد رسید .
در این جلسه تصمیماتی در خصوص اسفالت معابر روستا و تامین زیر ساخت هایی نظیر تقویت شبکه توزیع آب و برق  و واگذاری سالن ورزشی روستا به دهیاری و بازبینی طرح هادی روستا اتخاذ گردید .

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 29 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 5