En
تاریخ : دوشنبه 26 فروردين 1398
کد 3337

ارائه گزارش روزانه در دستور کار؛

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان پاکدشت به ریاست فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت وبا حضور علی علیمحمدی معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری ،روسای ادارات صمت،تعزیرات حکومتی ،اتاق اصناف ،دامپزشکی ،امور مالیاتی ،نمایندگان شهرداریها ،نیروی انتظامی ،جهاد کشاورزی ،شبکه بهداشت و درمان و اداره کار در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن اعیاد شعبانیه و قدردانی از زحمات اعضای ستاد در امر توزیع کالاهای اساسی به ویژه مرغ و میوه در ایام تعطیلات نوروزی ، از ادارات مرتبط خواست با جدیت در مورد کمبود کالاهای اساسی و به ویژه تامین و توزیع گوشت ، مرغ و آرد نانوایی ها پیگیری کنند و  هر روز تا پایان وقت اداری به فرمانداری گزارش دهند.
تمهیدی  اظهار داشت: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولین اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.

وی  تاکید کرد: باید نظارت دقیقی بر بازار صورت گیرد و وظیفه این کارگروه، نظارت براقلام مورد نیازی است که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقه ای است.
فرماندار پاکدشت به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت به صورت مستمر صورت گرفته و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.
در پایان جلسه تمهیدی ضمن تشکر از اقدامات اعضای ستاد تنظیم بازار در طول سال گذشته و به ویژه در تعطیلات نوروز از مهدی کریمی مسئول بازرسی اداره صنعت معدن تجارت با اهداءلوح سپاس تقدیر و تشکر کرد.


  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 فروردين 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 9