En
تاریخ : چهارشنبه 19 دي 1397
کد 3152

ارتقاء شعبه تعزیرات حکومتی به اداره؛

جلسه مشترک کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز وکارگروه ستادتنظیم بازار شهرستان پاکدشت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت جلسه مشترک کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز وکارگروه ستادتنظیم بازار به ریاست هادی تمهیدی فرماندارشهرستان پاکدشت و باحضورمحمدعلی اسفنانی معاون رئیس سازمان ومدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران وهیئت همراه،معاونین فرماندار،بخشداران واعضاءجلسه درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

محمدعلی اسفنانی در این جلسه ضمن قدردانی از تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت به منظور پیگیری ایشان در راستای تحقق حقوق شهروندی گفت: عرضه گوشت مرغ منجمد با قیمت 8 هزار و900 تومان در تمام شهرستانها لحاظ شده تا بتوانیم قیمت را کاهش دهیم و علاوه بر آن با اقداماتی که در جهت جوجه ریزی و افزایش تولید جوجه یکروزه صورت گرفته در دوره بعدی تولید مرغ ما قطعا شاهد کاهش قیمت ها خواهیم بود.  

وی در بخش دیگر به افزایش خودسرانه قیمت ها در برخی شرکت ها، خصوصا شرکت های تولید فرآوردههای لبنی اشاره کرد و گفت: به تمامی ادارات بخشنامه کرده ایم که مجموعه کسانی که تولیداتی دارند مثل شرکت های لبنی و قیمت کالا را بدون مجوز قانونی افزایش داده اند در ضمن صدور حکم دستور داده شود نسبت به توقف گرانفروشی اقدام کنند.

اسفنانی افزود: برای جلوگیری از استمرار گرانفروشی توسط شرکت های متخلف، میزان گرانفروشی طول مدت دادرسی تا زمان اجرای حکم لحاظ می شود که این می تواند در کاهش قیمت ها تاثیرگذار باشد.

وی در بخش دیگر به نظارت جدی بر ارزهای دولتی پرداخت شده به تولیدکنندگان و واردکنندگان کالاهای اساسی اشاره کرد و گفت: تولیدکنندگان یا واردکنندگان کالا و مواد اولیه باید طبق آنچه که ثبت کرده اند حداکثر ظرف مدت 3 ماه همان کالا را وارد کنند در غیر این صورت مکلف می شوند عین ارزی را که دریافت کرده اند به بانک مربوطه بازگردانند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران در پایان گفت: در تقسیم بندی اداری جدیدی که برای سازمان تعزیرات حکومتی در نظر گرفته شده، برای این شهرستان با توجه به جمعیت بالا و حجم زیاد پرونده ها حداقل یک شعبه و 7 نفر نیرو در نظر گرفته شده است که احتمالا تا پایان سال شاهد ارتقای شعبه تعزیرات حکومتی پاکدشت به اداره مستقل خواهیم بود.
گفتنی است در این جلسه هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت از زحمات ریاست و کارکنان شعبه تعزیرات حکومتی و نیروهای سایر ادارات که با این مجموعه همکاری جدی داشته اند با اهداء لوح سپاس ، قدردانی نمود.

اسفنانی پس از پایان جلسه به همراه حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری برای پیگیری مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان، از دو واحد بزرگ صنعتی شهرستان پاکدشت نیز بازدید کرد.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 19 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 41