En
تاریخ : دوشنبه 17 دي 1397
کد 3147

اولویت های بودجه استان تهران در سال 98 ؛

استاندار تهران گفت: توسعه فضای آموزشی، افزایش تخت بیمارستانی، توسعه قطار شهری و همچنین تامین آب شرب برای شهرستان های استان تهران از اولویت هایی است که در بودجه سال آینده پیش بینی کرده ایم.

انوشیروان محسنی بندپی در مصاحبه با خبرگزاری صدا وسیما افزود: با توجه به اینکه شاخص های توسعه یافتگی استان تهران در بسیاری از شهرستان ها مطلوب نیست امیدواریم با کمک نمایندگان مجلس و همچنین قسمتی از درآمدهایی که این استان کسب می کند بتوانیم خدمات به مردم را در استان تهران سرعت ببخشیم.

وی گفت: نخستین سفر کاری ما شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت بود که نماینده، فرماندار و مسئولین موارد 9 گانه ای را به عنوان مشکلات و چالش های پیش روی شهرستان مطرح کردند.

وی تکمیل کمربندی شهرستان پاکدشت را یکی از موارد اصلی مطرح شده و اولویت اصلی و نیاز اساسی مردم شهرستان پاکدشت عنوان کرد و افزود: با توجه به میزان تردد خودروها از محور امام رضا(ع) و مرکز شهر، ترافیک سنگین و در پی آن مشکلات اساسی برای مردم شهرستان به وجود آمده است.

محسنی بندپی گفت: با توجه به اینکه این کمربندی 32 کیلومتری در ردیف بودجه سال 98 اعتبار دارد ما به دنبال آن هستیم که این پروژه را در اختیار بخش خصوصی قرار دهیم که با سرعت بیشتر و کیفیت مطلوب تری تکمیل و بهره برداری از آن انجام شود.

استاندار تهران افزود: تکمیل قطار شهری پاکدشت که تا کنون 80 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و همچنین تامین آب شرب بخش هایی از شهرستان از دیگر مواردی بود که امروز در جلسه شورای اداری مطرح شد و ما قول پیگیری دادیم.

دیدار با خانواده شهید مدافع حرم ابوالفضل راه چمنی، بازدید از تعاونی تولید گل و گیاه در روستای فیلستان و بازدید از دو شرکت صنعتی از دیگر برنامه های استاندار نهران در سفر یک روزه به شهرستان پاکدشت بود.

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 17 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 18