En
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 3063

گزارش تصویری؛

سومین جلسه شورای بهداشت سلامت و امنیت غذایی مشترک با دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان پاکدشت برگزار شد.
سومین جلسه شورای بهداشت سلامت و امنیت غذایی مشترک با دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان به منظور  تشکیل شورای مجمع سلامت شهرستان به ریاست هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور دکتر لیاقتدار  معاون اجرایی معاونت اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی تهران،حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری،بخشداران مرکزی و شریف آباد و اعضای شورای بهداشت شهرستان پاکدشت در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
هادی تمهیدی در ابتدای این جلسه ضمن تاکید بر جذب مشارکت مردم در حوزه سلامت گفت : نگاه دولت در حوزه سلامت موفق بوده و توانسته اعتبارات بسیار خوبی را در راستای تامین حوزه سلامت خانواده ها جذب و هزینه نماید.
 
فرماندار شهرستان پاکدشت افزود: برگزاری جلسه مجمع سلامت شهرستان با محوریت محله ها، با توجه به رشد و توسعه منطقه از اهمیت ویژه ی برخوردار است.
 
وی گفت: تاکید ما بر جذب مشارکت مردم در طرح ها و برنامه ها، بویژه حوزه سلامت است؛ معتقدیم در بسیاری از جلسات و موضوعات کاری شهرستان از مشارکت مردم استفاده کنیم و مردم را در این امور دخیل نماییم.
 
فرماندار شهرستان پاکدشت بیان کرد: حوزه سلامت از اهمیت ویژه ای برخوردار است به خصوص طرح سلامت محوری در محلات شهرستان پاکدشت که اگر با مشارکت مردم انجام شود بهتر است و موفقیت های بیشتری کسب خواهد کرد، به عنوان مثال در حوزه جوانان، بهتر است در جلسات از خود جوانان استفاده شود تا با مشورت از خود جوانان بتوانیم مشکلات بیشتری را حل کنیم.
 
وی تصریح کرد: با تشکیل کار گروه های سلامت محوری در محلات با نگاه و حضور مردم قطعا ثمرات خوبی را  برای شهرستان به همراه خواهد داشت.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 13