En
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 3062

روز جهانی معلولان؛

فرماندار شهرستان پاکدشت از مراکز تحت پوشش اداره بهزیستی بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت همزمان با فرارسیدن 12 آذر روز جهانی معلولان ،هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت به همراه رئیس اداره بهزیستی از  موسسه نیکوکاری رعدالغدیر که با هدف ارتقاء سطح توانایی افراد توانیاب ( معلولین جسمی حرکتی ) از طریق آموزش فنی و حرفه ای در راستای توانبخشی و کارآفرینی فعالیت می کند بازدید نمودند.
اجرای
برنامه دیدار و گفتگوی صمیمی هادی تمهیدی فرماندار پاکدشت با جمعی از توان یابان شهرستان،هیئت ورزشی جانبازان و معلولان و  اختتامیه مسابقات ورزشی بین معلولان از دیگر برنامه هایی بود که با حضور فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار گردید.

فرماندار پاکدشت در این جلسه ضمن تبریک فرارسیدن 12 آذر ماه روز جهانی معلولان گفت : امروز، روز تجلیل از عزیزانی است است که علی‌رغم برخی محدودیت‌های جسمی، با استعانت از خدای متعال و با عزمی راسخ  وخودباوری و تلاش و جدیت، سرافرازانه در عرصه‌های گوناگون اجتماع ایفای نقش می‌کنند.

روز جهانی معلولان ، روز تعمیم شناخت جوامع و اقشار مردم از نیازها و فعالیت های چشمگیر این عزیزان است و نیز آشنا شدن آنان نسبت به حقوق مادی و معنوی و تعیین راهکار برای رفع موانع و آسیب ها است.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 9