En
تاریخ : سه شنبه 13 آذر 1397
کد 3060

حقوق شهروندی؛

شصت و هشتمین برنامه ملاقات مردمی فرماندار شهرستان پاکدشت در دفتر فرماندار برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت شصت و هشتمین برنامه ملاقات مردمی هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در دفتر فرماندار برگزار شد.

بر پایه این گزارش ،هادی تمهیدی به صورت چهره به چهره با تمامی مراجعین ملاقات و ضمن بررسی درخواست ها  ، دستورات لازم به منظور حل موارد مطروحه را صادر نمود.

لازم به ذکر  است ملاقات مردمی فرماندار با مردم شریف شهرستان پاکدشت هر هفته روزهای یکشنبه و پنجشنبه در دفتر فرماندار و طبق اطلاع قبلی در ادارات و مساجد برگزار می گردد.

فرماندار شهرستان پاکدشت در حاشیه برگزاری این برنامه گفت: ما باید تکریم ارباب‌رجوع را سرلوحه کارمان قرار دهیم و خدمت به مردم و حل مشکلات مردمی و بحث حقوق شهروندی از مهمات انجام کار در ادارات است.

تمهیدی افزود: برای مردم شنونده خوبی باشیم، به مشکلات آن‌ها به‌درستی گوش کنیم شاید آن‌ها خواسته‌ای داشته باشند که قانون اجازه انجام آن را به ما ندهد ولی می‌توانیم، بنشینیم و تا زمانی که تمام سخنانشان را بیان نکردند سخنی نگوییم و از جای خود بلند نشویم؛ اختصاص زمان برای بیان مطالب و روی‌باز و گشاده چیزی است که مردم حتی اگر کارشان انجام نشود از ما توقع دارند.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 5