En
تاریخ : چهارشنبه 9 آبان 1397
کد 3007

نواخته شدن زنگ هفته پدافند غیرعامل؛

فرماندار پاکدشت گفت: با مشارکت شما دانش آموزان و افزایش سطح آگاهی، کشوری امن و آرام خواهیم داشت.

هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در سخنرانی مراسم پدافند غیر عامل که در مدرسه استعدادهای درخشان شیخ مفید برگزار شد اظهار کرد: ایران اسلامی بواسطه اهمیت قرار گیری سوق الجیشی در منطقه و منابع مختلفی که دارد از دیرباز مورد توجه کشورهای مختلف بوده است و به واسطه آن تهدیداتی نیز از سوی دشمنان برعلیه ایران صورت گرفته که باید برای حفظ آب و خاک میهن اسلامی از این تهدیدات برنامه های ایجاد شود که مصون سازی را یه ارمغان بیاورد.
وی بیان کرد: با انجام پدافند غیر عامل می توان به این مهم رسید، پدافند غیر عامل صرفا به موضوعات جنگی نمی پردازد و زندگی روزمره ما را نیز شامل می شود.
 
تمهیدی تصریح کرد: اینکه زمان خروج از منزل درب و پنجره ها را قفل می کنیم تا از تهدید خارجی یعنی ورود دزد به منزل جلوگیری کنیم خود نوعی پدافند غیر عامل است، این مهم می تواند در حوزه های مختلف و حتی تغذیه نیز صورت بگیرد.
 
فرماندار پاکدشت گفت: نگهداری غذا در یخچال برای جلوگیری از فاسد شدن نیز پدافند غیر عامل است که از بیمار شدن خود و افراد خانواده جلوگیری می کند.
وی گفت: اگر در تمامی شئون زندگی کمی بیندیشیم موضوع پدافند غیر عامل را همه روزه در زندگی خود، اجرایی می کنیم و این بهترین راه برای حفظ زندگی خود، کشور و شهرمان در مقابل تهدیدات است، در این مسیر با مشارکت شما دانش آموزان عزیز و دریافت های شما بزرگواران از مقوله پدافند غیر عامل و افزایش سطح آگاهی جامعه، کشوری امن و آرامی را خواهیم داشت.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 16