En
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397
کد 3004

فرماندار پاکدشت :

تامین امنیت یکی از مقوله های بسیار مهمی است که در صدر برنامه های مجموعه فرمانداری قرار دارد.
فرماندار پاکدشت گفت: تامین و حفظ امنیت شهرستان و برخورد با اخلالگران و مجرمانی که در صدد هستند امنیت شهرستان را تحت الشعاع اقدامات خود قرار دهند از جمله برنامه هایی که در شورای تامین به آن رسیدگی می شود.
 
 
به گزارش خبرنگار پاکدشت شاخه سبز، هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در گفتگو با خبرنگار شاخه سبز ضمن تاکید بر ارتقای ضریب امنیت در برخورد قاطع با اخلالگران، اظهارکرد: امنیت یکی از مقوله های بسیار مهمی است که در صدر برنامه های مجموعه فرمانداری قرار دارد.

وی افزود: تامین و حفظ امنیت شهرستان و برخورد با اخلالگران و مجرمانی که در صدد هستند امنیت شهرستان را تحت الشعاع اقدامات خود قرار دهند از جمله برنامه هایی که در شورای تامین به آن رسیدگی می شود.

فرماندارضمن اشاره به برگزاری جلسات مختلف شورای تامین شهرستان، افزود: طبیعتا با برگزاری جلسه شورای تامین و کمیته های مربوطه که با مشارکت اعضا ی شورای تامین شهرستان تشکیل می شود، تصمیماتی اتخاذ می شود که نتیجه آن اجرای طرح هایی است که ارتقای امنیت شهرستان را به همراه دارد.

وی بیان کرد: تلاش ما این است که امنیت مطلوب را برای شهروندان و مسافرین و زائرین که از شرق به غرب و یا بالعکس که از محور امام رضا(ع) استفاده می کنند تامین کنیم، حفظ امنیت بزرگراه بسیار حائز اهمیت است و همه تلاش مجموعه اجرایی و دستگاه های امنیتی بر این امر معطوف شده است.

تمهیدی در پایان ضمن اشاره بر برخورد قاطع با اخلالگران امنیت توسط نیروی انتظامی، گفت: آن دسته از مجرمینی که موفق به ایجاد جرائمی می شوند با پیگیری قاطع پلیس مواجه خواهند شد، امیدواریم این برخوردها و این زحمات دوستان و همکاران در شهرستان، منجر به ایجاد یک فضای امن و آرام برای همه شهروندان عزیز شود.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 7 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 20