En
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
کد 2730

دومین شورای اداری؛

فرماندار : نوسازی بافتهای فرسوده از ضرورت‌های امروز پاکدشت است.

هادی تمهیدی فرماندار شهرستان پاکدشت در جلسه شورای اداری این شهرستان که هم‌زمان با شورای روابط عمومی‌های ادارات برگزار شد، اظهار کرد: روابط عمومی پل ارتباطی مردم با مسئولان ادارات است؛ روابط عمومی‌ها صرفاً یک واحد برای نصب پلاکارد و بنر در سطح شهر نیستند، بلکه باید باید نیازها و مطالبات مردمی را پیگیری کنند.

فرماندار پاکدشت تصریح کرد: کارهای روابط‌عمومی‌ها می‌تواند گامی بسیار مؤثر در اجرای حقوق شهروندی و افزایش میزان رضایتمندی مردم باشد؛ این حرکت اگر به‌درستی انجام شود اهداف و منشور حقوق شهروندی به‌درستی احقاق می‌شود.

*پاکدشت یکی از بحرانی‌ترین دشت‌های استان تهران

وی با اشاره به کمی بارش و کمبود آب در دشت پاکدشت خاطرنشان کرد: دشت پاکدشت یکی از بحرانی‌ترین دشت‌های استان تهران است، در این شهرستان طی  یک سال گذشته هفت میلیون مترمکعب بیشتر از استانداردهای لازم استفاده کرده‌ایم.

تمهیدی با بیان اینکه همه باید در کاهش مصرف آب کمک کنیم، گفت: در جلسه‌ای که در استانداری تهران برگزار شد مصوب شد که ادارات در سال جاری در مصرف آب خود  20 درصد صرفه‌جویی کنند، رؤسای آب و فاضلاب روستایی و شهری باید در این مسیر وارد شوند و نحوه کاهش مصرف آب را باید اعمال کنند.

وی با اشاره به کشت گلخانه‌ای افزود: باید در حوزه کشاورزی و کشت گل و گیاه به‌سمت کشت گلخانه‌ای برویم و از کشت سنتی پرهیز کنیم.

*نوسازی بافت فرسوده از ضرورت‌های امروز پاکدشت

فرماندار پاکدشت خاطرنشان کرد: نکته بسیار مهمی که در سفر استاندار به پاکدشت مطرح شد بحث نوسازی بافت فرسوده بود؛ این موضوع را بیان کرده‌ایم تا رؤسای ادارات حساسیت بیشتری در این حوزه داشته باشند و این موضوع را در سطح روستاها و شهرها با کمک شوراهای روستا و دهیاران و در شهرها با کمک شهرداران اجرایی کنیم.

وی در پایان با اشاره به لزوم تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز متذکر شد: بحث برخورد با ساخت و ساز غیرمجاز خوب است، اما تخریب رویه خوبی نیست، باید از ابتدا جلوی ساخته شدن این ابنیه گرفته شود، چراکه تخریب ساخت و سازها دید بدی در میان مردم نسبت به دولت ایجاد می‌کند.

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
  • ساعت 08
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 51
نظرات شما
captcha refresh