En
تاریخ : سه شنبه 2 آذر 1400
کد 11137

گزارش تصویری /برنامه ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت برگزار شد

طبق روال سه شنبه هر هفته ،برنامه ملاقات مردمی فرماندار پاکدشت با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز سه شنبه ،برنامه ملاقات مردمی مهدی یوسفی جمارانی فرماندار پاکدشت با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این دیدار صمیمی ضمن گفت‌وگو و رسیدگی به درخواست‌ها، پیشنهادها و شکایت‌های شهروندان، دستورات لازم را در چارچوب قوانین و مقررات برای رفع مشکلات آن‌ها به مدیران و مسئولان مربوطه صادر کرد.

فرماندار پاکدشت در حاشیه این برنامه  اظهار داشت: در راستای پاسخگویی به مشکلات، تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی و رسیدگی ویژه به مطالبات شهروندان و جلوگیری از تجمع وپیشگیری از شیوع ویروس کرونا، درخواست کتبی مردم شریف شهرستان در طول ایام هفته توسط واحد بازرسی و رسیدگی به شکایات مردمی فرمانداری مورد بررسی و کارشناسی دقیق قرار گرفته و اقدامات لازم در این خصوص صورت می گیرد.

جمارانی افزود: پس از کارشناسی و احصاء موارد مطرح شده و درخواست‌های شهروندان، نشست نهایی رسیدگی به مشکلات در روزهای سه‌شنبه با حضور اربابان رجوع، کارشناسان و روسای ادارات و دستگاههای اجرایی شهرستان در محل فرمانداری و ادارات شهرستان برگزار می‌شود.

فرماندار پاکدشت، هدف از برگزاری این برنامه‌ها را حل مشکلات مردم و ایجاد بستری مناسب برای برقراری ارتباط دوسویه و تنگاتنگ بین مسئولان و مردم با هدف عدالت محوری، پاسخ‌گویی سریع به شکایات و مطالبات مردمی، کاهش مراجعات، جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه مردم برشمرد و بر برگزاری این برنامه‌ها توسط مسئولان به‌صورت مستمر در سطح شهرستان تاکید کرد.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 2 آذر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 4