En
تاریخ : يکشنبه 25 مهر 1400
کد 11050

جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای حصار مهتر در شهرستان پاکدشت برگزار شد

فرماندار پاکدشت گفت : اشتغالزایی و کارآفرینی از مهم‌ترین راهکارهای توسعه روستاها به شمار می‌رود و انتظار می رود مسئولان مربوطه با ارائه تسهیلات و طرح‌های تشویقی در روستاها، گام مهمی جهت جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها بردارند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز شنبه جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای حصار مهتر در بخش شریف آباد به ریاست مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت و با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ، بخشدار شریف آباد ، بخشدار مرکزی، مسئول بازرسی فرمانداری ، روسای ادارات آبفا ،بنیاد مسکن، راهداری ، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا و دیگر مسئولان در مسجد صاحب الزمان(ع)روستای حصار مهتر برگزار شد.

فرماندار پاکدشت در این جلسه گفت :  اشتغالزایی و کارآفرینی از مهم‌ترین راهکارهای توسعه روستاها به شمار می‌رود و مسئولان مربوطه با ارائه تسهیلات و طرح‌های تشویقی و افزایش اشتغال‌زایی در روستاها، گام مهمی جهت جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها بردارند.

یوسفی جمارانی افزود : با توجه به اینکه روستاها منبع پویا در اقتصاد هستند ،بنابر این روستاییان و کشاورزان بیش از دیگر مناطق به دریافت امکانات و خدمات برای تأمین نیازهای اساسی خود نیاز دارند ،به همین دلیل ما موظفیم خدمت رسانی بیشتری در این مناطق داشته باشیم تا شاهد توسعه بیش از پیش  روستاهای شهرستان باشیم.

فرماندار پاکدشت ادامه داد : شوراهای اسلامی شهر و روستا با یک برنامه ریزی مدون برای ادامه توسعه و پیشرفت متوازن در سطح شهرستان تلاش کنند .

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت گفت : اجرای طرح‌های هادی و همچنین پرداخت تسهیلات به‌منظور اشتغالزایی تاثیر بسزایی در کاهش آمار مهاجرت روستائیان به شهرها خواهد داشت.

وی برلزوم تعامل هرچه بیشتر اعضای شوراهای اسلامی با مدیران دستگاه های اجرایی در جهت پیشبرد امور عمرانی و توسعه همه جانبه شهرستان تاکید کرد.

گفتنی است با دستور فرماندار پاکدشت ، در روزهای شنبه هر هفته ، مشکلات یکی از روستاهای شهرستان در تمامی حوزه ها با حضور معاونین فرماندار، بخشداران و روسای ادارات مرتبط در محل مساجد و دهیاری ها بررسی می گردد و مصوبات جلسات جهت اجراء به ادارات و دستگاههای مورد نظر ابلاغ می گردد.

ضمنا جلسه ارزیابی اجرای مصوبات نیز روزهای پنجشنبه هر هفته در محل فرمانداری برگزار می شود


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 2