En
تاریخ : شنبه 24 مهر 1400
کد 11046

پاکدشت میزبان اولین همایش استانی پارا دو میدانی

همزمان با روز ملی پارالمپیک ، اولین همایش پارادومیدانی قهرمانی استان تهران به میزبانی شهرستان پاکدشت و با حضور فرماندار در ورزشگاه شهید ولی اله قمی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز شنبه و همزمان با روز ملی پارالمپیک ، اولین همایش پارادومیدانی قهرمانی استان تهران با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد .

بر پایه این گزارش این همایش به همت هیات جانبازان و معلولان و با حضور بیش از هفتاد شرکت کننده در ورزشگاه سردار شهید ولی اله قمی برگزار شد و طی آن جمعی از معلولان علاقمند به ورزش توسط موسوی سرمربی و اعضای تیم ملی پارادومیدانی آموزش های لازم را در این رشته فراگرفتند .

 در این مراسم با حضور فرماندار پاکدشت و روسای ادارات ورزش و جوانان ، بهزیستی و دیگر مسئولان از اعضای تیم ملی پارادومیدانی فریبا عسگری ، آتنا محمدی ها ، شیرین آقا ملا ، موژان رازی ، علی مخدومی و سید محمد مهدی رحمتیان با اهدای هدایایی تقدیر شد.

فرماندار پاکدشت در این برنامه با اشاره به شایستگی وتوانایی معلولان در زمینه های مختلف اظهار امیدواری کرد با مساعدت فکری این عزیزان ،کارها وبرنامه های شایان توجهی در زمینه های فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان برگزارشود.

جمارانی افزود : معلولان عزیز و با اراده ی ما،بارها توانسته اند با پشتکار فراوان و کسب مقامهای مهم، این امر را به اثبات برسانند که معلولیت، محدودیت نیست و با موفقیت های روزافزونشان گرد مفهوم ناتوانی را از واژه ی معلولیت بزدایند.

وی بیان کرد: با برگزاری مستمر برنامه ها و مسابقات ،روح امید را همچنان باید در جامعه ورزش معلولان زنده نگاه داشت و از تمام ظرفیت‌ها در جهت توسعه ورزش معلولان کمک گرفت.
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 0