En
تاریخ : شنبه 24 مهر 1400
کد 11045

برنامه دیدار و گفتگوی شهردار فرون آباد با فرماندار شهرستان پاکدشت برگزار شد

فرماندار پاکدشت خطاب به مجموعه مدیریت شهری فرون آباد گفت : اکنون که فرصت خدمت به شهروندان برای شما فراهم است،با استعانت از خداوند متعال فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به مردم که بزرگترین سرمایه نظام هستند، بیش از پیش تلاش کنید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت صبح روز شنبه ،برنامه دیدار و گفتگوی درویشی شهردار فرون آباد با مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهری در دفتر فرماندار برگزار شد.
 
بر پایه این گزارش فرماندار پاکدشت در این دیدار ضمن تبریک انتخاب درویشی به سمت شهردار شهر فرون‌آباد با اشاره به جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار شورای اسلامی شهر و شهرداری در ایجاد رضایتمندی شهروندان گفت : تعامل، همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم، خدمت رسانی شایسته و رسیدگی فوری به مسائل و مشکلات شهروندان است.

جمارانی تاکید کرد : اکنون که فرصت خدمت به شهروندان برای شما فراهم است، باید با استعانت از خداوند متعال فرصت را غنیمت شمرده و در راستای خدمت به مردم که بزرگترین سرمایه نظام هستند،بیش از پیش تلاش کنید.


  • نوشته شده
  • در شنبه 24 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 0