En
تاریخ : چهارشنبه 21 مهر 1400
کد 11038

گزارش تصویری / چهارمین برنامه استقرار میز خدمت در شهرستان پاکدشت

در راستای تسریع در خدمات‌رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات به مردم ،چهارمین برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان شهرستان پاکدشت در قالب میز خدمت در مسجد امام رضا(ع) محله بهاران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پاکدشت عصر روز چهارشنبه ،در راستای تسریع در خدمات‌رسانی و ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات به مردم ،چهارمین برنامه دیدار چهره به چهره مردم با مسئولان شهرستان پاکدشت در قالب میز خدمت در مسجد امام رضا(ع) محله بهاران شهر پاکدشت با حضور حسین شیرازی معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری ، علی علیمحمدی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری ومسئولان ادارات شهرستان برگزار شد.

بر پایه این گزارش مسئولان شهرستان در این میز خدمت برای رسیدگی به درخواست‌ها و مشکلات مردمی به صورت حضوری و چهره به چهره اقدام کردند.

گفتنی است به دستور جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت از ابتدای شهریور ماه سال جاری تاکنون میزخدمت در مساجد محلات شهرک انقلاب، خاتون آباد ، سامانشهر و بهاران مستقر شده است و این برنامه به صورت مستمر و در روزهای چهارشنبه هر هفته با اطلاع رسانی قبلی در مساجد شهرستان برگزار می گردد.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 2