En
تاریخ : پنجشنبه 8 مهر 1400
کد 11007

بیش از 230 هزار دُز واکسن کرونا در پاکدشت تزریق شده است

فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: تا پایان روز 7 مهر ماه سال جاری ، بیش از ۲۳۰ هزار دُز واکسن کرونا به گروه‌های هدف و اولویت دار در سطح شهرستان تزریق شده است.
مهدی یوسفی جمارانی روز چهارشنبه گفت: از مجموع واکسن‌های تزریق شده 185هزار و 97نفر دُز اول و 45هزار و 574نفر دُز دوم را دریافت کرده اند.

وی با اشاره به افزایش تعداد مراکز واکسیناسیون در پاکدشت گفت: با راه اندازی چهارمین مرکز تجمیعی در مصلی امام خمینی (ره)، در مجموع ۳۳ پایگاه فعال است که در ۱۴ پایگاه به صورت محله محور کار واکسیناسیون را انجام می‌دهند.

فرماندار پاکدشت افزود: علاوه بر انجام واکسیناسیون در دو بیمارستان شهدا و زعیم، یک پایگاه سیار تزریق واکسن در شلوغ‌ترین نقطه و میدان شهر راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه میزان تزریق روزانه واکسیناسیون نسبت به ماه گذشته بیش از سه برابر شده، افزود: در مرداد ماه به طور متوسط روزانه سه هزار دُز واکسن تزریق می‌شد و اکنون این رقم به ۱۰ هزار دُز رسیده است.

یوسفی جمارانی ابتلا به کرونا در پاکدشت را نزولی اعلام کرد و گفت: بیش از ۶۰ در صد میزان ابتلا، بستری و فوتی در این شهرستان کاهش یافته‌ است.

وی یادآور شد: تنها راه نجات و پیشگیری از بیماری کرونا انجام واکسیناسیون است و از همه مردم می‌خواهیم با مراجعه به مراکز و پایگاه‌های واکسن تزریق کنند.

مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان پاکدشت ظهر روز چهارشنبه در مسجد حضرت رسول شهرک سامان شهر با توجه به اعلام وزارت بهداشت در راستای واکسیناسیون افراد بالای دوازده سال از شهروندان عزیز و اولیای دانش آموزان درخواست کرد تا هر چه سریعتر نسبت به امر واکسیناسیون کرونا و ایجاد ایمنی حداکثری در سطح شهرستان‌اقدام نمایند
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 8 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری پاکدشت
  • تعداد بازدید 2